Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » R*bancnak akar használni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R*bancnak akar használni a barátom. Hogy hárítsam el az ötleteit? SOS

Figyelt kérdés

Nem rég óta vagyunk együtt. Kedves volt, aranyos volt, elkezdtünk járni, vagy olyasmi. most tartunk a szex témánál. Már voltam vele, de nem nyugodt helyeken, mivel hozzánk nem jöhet, ő meg még nem akar bemutatni. a legújabb ötlete a szálloda, pár órára. én meg totál megalázónak érzem. utána szépen hazavinne. ezt még jobban megalázónak érzem. mivel alig van köztünk szex, ami ugye kell egy kapcsolatba, ő úgy van vele, hogy ez természetes dolog. úgy más lenne, ha előtte pl sétálnánk, vagy vacsiznánk, vagy valami és úgy mennénk, de nem mert csak este érünk rá mindketten.próbáltam elnapolni, de ő most szeretné, mert rég voltunk együtt.

mostanában kell választ adnom, azt sem tudom mit mondjak, hogy mondjam, hogy ne jöjjek le r*bancnak, hogy benne vagyok, de ne is jöjjek le prűdnek, vagy valami macerás lánynak, aki nincs.


2012. aug. 9. 17:54
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

"hozzánk nem jöhet, ő meg még nem akar bemutatni."

Most melyikőtök a hülye? Felnőtt emberek vagytok, könyörgöm!

2012. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

"Maga a szállodába menés szerintem nem gáz, nekem kicsit be is jönne, viszont minden más amit irsz róla már igen."


mi az a minden más, ami gáz?


"Ha ilyet csinálna velem egy pasi mint veled akkor én azt szexkapcsolatnak fognám fel,"


milyet is?



a bemutatás dolgot meg hagyjuk, még én sem tartok ott, hogy hiányoznának a szülei.

2012. aug. 11. 09:00
 43/48 anonim ***** válasza:

Ezeket érzem gáznak:


"de úgy érzem, mintha csak használgatna"

"egyfolytában megalázottnak érzem magam utána"

"mivel eddig mindenhova elvitt, hogy megkaphasson, most már az nem motiválja, hogy még mindig fussuk a szex nélküli köröket. vacsi, mozi, beszélgetés és ennyi. mintha elege lenne már ezekből."

"ő azt mondja, hülye lenne ilyenre pazarolni az idejét

nő meg mindig van."


három hét után nem ezeket kéne érezned szerintem sejted te is. Az utolsó mondatra pedig forditott esetben kissé kiakadtam volna...

2012. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Miért gondolom hogy ez egy szexkapcsolat? Mert ez az. Mióta lefeküdtetek nem visz sehova, csak szállodába meg egyéb helyekre hogy megdugjon. Persze a szex is egy normális kapcsolat része, de én még egyszer sem hallottam ilyet a barátom szájából hogy nem vagyunk együtt elégszer, pedig volt hogy kimaradt mondjuk 1-2hét. Viszont az igazság hogy neked sincs bajod ezzel a "kapcsolattal" mert bárki mond neked valami értelmeset, mindjárt véded a barátodat és hogy minden jól van így.
2012. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

ok elfogadom szexkapcsolat.

ebből már semmi esély normális kapcsolatra. vagy van?

2012. aug. 12. 20:59
 46/48 anonim ***** válasza:
gondolom, nem lett
2012. okt. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
hát nem
2012. okt. 28. 16:53
 48/48 A kérdező kommentje:
még próbálna használgatni, de már túl durva a stílusa.
2012. okt. 28. 23:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!