Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » R*bancnak akar használni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R*bancnak akar használni a barátom. Hogy hárítsam el az ötleteit? SOS

Figyelt kérdés

Nem rég óta vagyunk együtt. Kedves volt, aranyos volt, elkezdtünk járni, vagy olyasmi. most tartunk a szex témánál. Már voltam vele, de nem nyugodt helyeken, mivel hozzánk nem jöhet, ő meg még nem akar bemutatni. a legújabb ötlete a szálloda, pár órára. én meg totál megalázónak érzem. utána szépen hazavinne. ezt még jobban megalázónak érzem. mivel alig van köztünk szex, ami ugye kell egy kapcsolatba, ő úgy van vele, hogy ez természetes dolog. úgy más lenne, ha előtte pl sétálnánk, vagy vacsiznánk, vagy valami és úgy mennénk, de nem mert csak este érünk rá mindketten.próbáltam elnapolni, de ő most szeretné, mert rég voltunk együtt.

mostanában kell választ adnom, azt sem tudom mit mondjak, hogy mondjam, hogy ne jöjjek le r*bancnak, hogy benne vagyok, de ne is jöjjek le prűdnek, vagy valami macerás lánynak, aki nincs.


2012. aug. 9. 17:54
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

"Csak elvisz a szállodába szexelni, és ha befejeztétek, akkor hazavisz? "


igen.

2012. aug. 9. 18:17
 12/48 anonim ***** válasza:
55%
Hát, akkor szerintem neki csak szexre kellesz, illetve nem te kellesz neki, csak a f*rka után megy. A helyedben hagynám. Bocsi az őszinteségért, így gondolom.
2012. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
2012. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:

Hát ez bizony gáz. Legalábbis szerintem.

Persze kinek miből áll egy kapcsolat. Nekem nem csak abból, hogy szexelünk. Azért mást is kellene együtt csinálni.

De ha neked ez így jó, akkor csináld. De akkor úgy állj hozzá, hogy ez egy szexkapcsolat, ne várj tőle mást, mert pofára esel.

2012. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

de az ő oldaláról nézve, ő meg azon van kiakadva, hogy szinte nincs is szex köztünk.

ami valahol szintén érthető.

2012. aug. 9. 18:22
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
3 hete vagytok együtt, összeteheti a kezét, hogy egyáltalán már szexeltetek, ehelyett ő lépten nyomon mindenhova csak szexuális indittatásból akar Téged elvinni.
2012. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
Mennyi időt töltötök együtt? És ebből mennyi a szex?
2012. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
és miért csak az első szextől kapcsolat a kapcsolat? ez mekkora baromság. mondom ezt pasiként.
2012. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

3 hete van szex köztünk, így 3 hete járunk. addig ismerkedtünk- elvitt mindenhova, jól éreztük magunkat.

az kb 1 hónap volt. a balcsi, welness, amiket írtam.


az alatt az idő alatt én sem éreztem, hogy együtt járnánk, vagy hogy be kellene mutatnom, vagy egyáltalán barátomként emlegetni. de a szex után más lett minden. ő már úgy érzi, hogy ha mással lennék, az megcsalás, szerinte döntöttünk egymás mellett. és hogy mi lesz a továbbiakban, komolyodik e jobban, vagy nem, majd az idő eldönti. de a szex én úgy érzem elrontja most az egészet.

2012. aug. 9. 18:31
 20/48 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed, hogy elrontja, miért csinálod? teljesen következetlen vagy
2012. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!