Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belenéztem a barátom mobiljába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a barátom mobiljába és a köv üzit találtam: Jó volt tegnap! Maradjon köztünk! Pussz! Sok sikert a holnapi vizsgához! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ezt egy munkatársnőjének írta. Ti mit tennétek a helyemben? Nagyon szerettem. Kérdeztem tőle van-e más is,mert hogy úgy érzem vmi nem stimmel. Azt mondta nincs senki, én vagyok a barátnője. Sírt egy picit. Majd mondtam hogy úgy érzem elbizonytalanodott kettőnkkel kapcsolatban. és mondta hogy igen. Aztán meg órákig puszilgatott, meg szeretkeztünk, és amikor velem van úgy érzem nagyon szeretjük egymást, úgy hogy most ezzel a szituval nem tudom mit kezdjek. Köszi ha tudtok segíteni!

2012. aug. 10. 15:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10%

Egyértelműen látszik a válaszaidból, annyira elvakultan szereted, hogy bármit írhatunk nem fogsz változtatni semmin.

Leírom az én történetem: az exem (akibe legalább ennyire szerelmes voltam) nyitva hagyta az e-mailjét és mikor leültem gépezni kb ugyanezt az üzenetet olvastam. Persze mindent tagadott, azt mondta én vagyok az egyetlen, sírás, könyörgés stb volt minden.

DE a kapcsolatunk ugyanúgy nem volt valami jó, a problémák csak sokasodtak és a végén olyan gerinctelenül csalt meg, hogy hónapokig/évekig nem tudtam feldolgozni.

Szerencsére volt annyi eszem, hogy azonnal léptem az első lebukásra (amikor már tényleg egyértelműen lebukott)... aztán nemsokra rá még a fejemhez vágta, hogy az egészről én tehetek és milyen rossz ember vagyok.

Azt hittem belepusztulok. De most komolyan, nem csak simán fájt....kb 10 kilót fogytam egy hónap alatt, láncdohányos lettem, bárhol bármikor rosszul lettem, évekig rémálmaim voltak és még hasonlók.

Nem kívánom Neked ezt.

De annyira szereted (vagy hiszed, hogy szereted), hogy úgyis vele maradsz.

Úgyhogy szerintem a legtöbb, amit tehetsz, hogy legalább résen leszel és ha durvább dolgok kerülnek elő, akkor megpróbálsz a józan eszedre hallgatni.

Sok sikert!

2012. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

17:03 nak igaza van, én direkt nem akartam leírni az én történetem, de hasonló az övéhez !

4 év után ugyanazt éltem át mint ő , csak annyi különbséggel, hogy mellettem már egy éve volt másik neki, egy másik városban, dolgoztam mint hülye reggeltől estig, hogy haladjunk, főztem mostam takarítottam, amikor nem volt munkája eltartottam, a szex ugyanolyan volt vele , sőt kedvesebb volt .... én abból jöttem rá valami nincs rendben, hogy a telefonját állandóan dugta előlem, ha ment a wcre vitte magával ...!

Én nem szóltam, nyomoztam utána magamnak,amikor már bebizonyosodott megcsal , összeszedtem az összes cuccát zsákba , be a kocsiba, elmentem a csajhoz, vártam fél órát, (mivel tudtam már mikor megy hozzá ) gondoltam ennyi idő alatt már csak levetkőznek ... becsengettem, és a csaj kezébe nyomtam a zsákot, hogy sok boldogságot !

Fájt, szenvedtem, sokáig magamban kerestem a hibát, hogy biztos nem foglalkoztam vele eleget stb. utána meg rájöttem, hogy ha nem tud értékelni, akkor menjen a fenébe az ilyen !

2012. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Jó hogy ilyen módon elmondhattam, meg hogy elmondtátok a saját tapasztalataitokat. Én is attól tartok hogy vmi olyan vége lesz mint ahogy ti is írtátok. Csak egyszerűen képtelen vagyok kimondani, csak ölelem amíg lehet. Ami nem hiszem hogy jó megoldás de remélem lesz erőm végre kimászni ebből az egészből, még mielőtt teljesen tönkretesz. Szép hétvégét nektek! :) Megyek mert mindjárt ideér, és egyszerűen nem tudok nem örülni neki. De ég mindig jobb mint meghülyülni. Igaz?
2012. aug. 10. 17:48
 14/16 A kérdező kommentje:
Azért a telóját majd megnézem most is, és még egy stikli és többet nem állok vele szóba!
2012. aug. 10. 17:51
 15/16 anonim ***** válasza:

Én simán nyomozgatnék a rózsaszín felhő ellenére, simán meglepném a munkahelyén ,stb... figyelj, inkább most áldozz rá egy két napot ,és járj utána, mint szenvedj tovább ebben a hintázásban !

Most gondolj bele, mi van akkor ha másik csajjal is lefeküdt már, vagy le szokott ???? Tudnád úgy ölelni, tudnál úgy vele lefeküdni ????

2012. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is mindig belenézek a barátom telefonjába és nagyon örülök hogy nem találtam még soha semmit, de az ördög sosem alszik... Ez is gyanús amit találtál de semmiképpen ne mondd neki hogy láttad mert akkor törölni fog mindent, én max lefényképezném az smst hogy később mikor majd kitálalsz ne mondhassa hogy nem volt ilyen sms. De ne hagyd semmiképp hogy hülyénnek nézzen!
2012. aug. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!