Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem nála? Szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márk1985 kérdése:

Van még esélyem nála? Szakított velem és már mással van!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon nagy kérdéssel fordulnék hozzátok!

Szakítottunk a barátnőmmel még juniusban! Elég sok vitáink voltak az utóbbi időben,de nagyon is szerettük egymást!

Igazábol ő szakított velem. Én 27F ő 26L. Együtt terveztük meg az életünket. 3 évig voltunk együtt. A szakítás óta volt nálam ami nagyon jó volt és azt suggalta hogy még mindig nagyon szeret. ez volt 3 hete. még multhéten is mondta hogy szeret. de a mai naptol ki van kapcsolva a telefonja és anyja is mondta otthon hogy csak vasárnap megy haza. azt hogy hol van vagy kivel nem mondta meg.

Olyan kérdésem lenne ha már neki van uj fiuja akkor még lehet rá esély,hogy rájöjjön hogy engem szeret és ujra együtt legyünk?

Tényleg értelmes válaszokat várnék mert nagyon kicsinál az érzés.... köszönöm


2012. aug. 11. 04:53
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De ilyen még soha nem volt,hogy ennyi ideig ne jelentkezett volna... Ma sem ment haza gondolom mert jelentkezett volna. Megkattanok teljesen. Még esküszöm múlthéten mondta hogy szeret. A héten már teljesen el volt hidegülve tőlem. Most sem hiszem hogy otthon van. Teljesen meg vagyok kattanva.
2012. aug. 12. 21:57
 12/22 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy idő közben meggondolta magát és rájött, hogy nem érdemes játszani ezt a beszélünk, találkozunk, húzzuk egymás agyát dolgot.

Lehet, hogy levserélte a számát vagy ilyesmi, pont azért, mert tudja, hogy nem hagynád.

2012. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Igen lecserélte a számát! Ma elértem de mondta hogy ha őt akarnám akkor nem így kellene viselkedni. Megtudta a barátnőjétől hogy októberben el akartam jegyezni. és kérdezte hogyan gondoltam ezt. ez mind reggel volt. mondta hogy inkább vezessem le a feszültséget másképp minthogy a barátnőjével beszélek. és azóta persze megint ki van kapcsolva. nem is akarja vissza kapcsolni. megmondta. végem van teljesen. lehet tényleg túl tette magát rajtam
2012. aug. 13. 12:13
 14/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanúgy érzek, ahogy te, engem a barátom hagyott el egy hete több, mint 2 év után.

Csakhogy nálam rosszabb a helyzet, úgy viselkedik mintha nem is ismenénk egymást, pedig nem veszekedve váltunk el és nagyon szerettük egymást. Fogalmam sincs, hogy mi van vele, gondolom azóta van valakije én pedig belehalok, annyira szeretem és nagyon hiányzik:(((


19L

2012. aug. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok még:


Az a baj, hogy semmit sem lehet csinálni.

Én is azt kérdezgetem mindenkitől vajon lesz-e esélyünk még együttenni de senki nem tud mit mondani..nem is lehet. Ha rajtam múlik, akármikor visszafogadom, hiszen ő életem szerelme (hiába vagdalózik azzal sok ember, hogy még fiatal vagyok ehhez).

És adnék tanácsot, hogyan lépj túl de sajnos én is kiovagyok teljesen és én sem kapok olyan tanácsot, ami elfogadható lenne:(


De kitartást és szurkolok Neked, hogy boldog legyél!

2012. aug. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát most annyi van,hogy tegnap keresett. Reggel is és este is beszélgettünk. Nem tudom mi fog belőle kisülni. Igaz én már nem keresem egyáltalán, tegnap is ilyen átlagos napi dolgokrol beszélgettünk.... Majd ő eldönti,hogy kellek-e neki... Nem élem már bele magam egyáltalán!

2012. aug. 15. 10:41
 17/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a kommenteket segítséget!

Most annyi van,hogy multhéten egész hétvégére kikapcsolta a telóját eltünt. Amit írtam is. Azóta keresett párszor.

Most hétvégén már nem kapcsolta ki de viszont nem vette fel.

Ma rámírt hogy rengetegszer gondol rám és hiányzom neki... Nem tudom ezt mire vélni. Mindig amikor már kezdem túltenni magam előkerül. Sokan azt mondják hogy hagyjak neki időt. Lehet nem érzi jól magát annyira abban amiben most van,de ilyenkor kétlem mert akkor nem lenne máshol ennyi ideig. Már multhét csütörtökön lelépett. Ma ahogy beszéltünk neten keresztül utána hívtam nem vette fel de vissza hívott. Utána mégegyszer beszéltünk. Most este meg már nem vette fel megint. Írtam neki smst de semmi reakció. Ugyhogy nem tudom mi lesz ebből... Szerintetek? Mi ez az egész amit velem művel?

2012. aug. 21. 22:12
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ő sem tudja mit akar. Fél, hogy elveszít, hiszen sokáig voltatok együtt, megszokta, hogy ott vagy, de nem meri újrakezdeni a kapcsolatot.

Próbáld megbeszélni vele, hogy üljetek le személyesen megbeszélni a dolgokat és döntsétek el, hogy hogyan tovább.

2012. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,de ilyet még soha nem csinált. Nem tudom miért jó neki ez ami most van. Nem tudok már megint aludni... Ő meg nem veszi fel a telefont... egyfolytában azon jár az agyam,hogy tényleg van valakije
2012. aug. 21. 23:55
 20/22 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg. Ennyi.
2012. aug. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!