Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha először lefeküdtél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha először lefeküdtél a barátoddal, hogy volt? Együtt is aludtatok? Vagy írt utána a facen, vagy vhol? Másnap találkoztatok?

Figyelt kérdés

mert mi nem aludtunk együtt, nem írt jóéjt üzit se, és már aznap közölte, hogy másnap nem tudunk találkozni, csak rá köv. nap.

úgy érzem, mintha kihasznált volna, vagy kihasználna.


vagy másoknál ez hogy volt, ha nem is első szexnél, de az ELEJÉN a kapcsolatnak?


2012. aug. 11. 09:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ja és hogy mit mondjál??? felhívott gondolom hogy mi a helyzet mit csinálsz stb.... csak úgy beszélgettetek volna. Az élet megy tovább...
2012. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

hívott megint és megint

nem vagyok képes "csak úgy" beszélgetni vele, lekezelőnek éreztem őt szex után, de előtte is amúgy.

ha csak úgy beszélgetnék vele, az azt jelenti hogy továbbra is hozom a naiv stylt. aki semmiről nem tud. ja. nem is tudok semmit. lehet csak épp nem egyszer használatosnak néz. de az is lehet csak belőlem jön ez az érzés, mint fóbia.

de most meg még azt sem tudom mit mondjak miért nem vettem fel.

2012. aug. 11. 16:28
 13/23 A kérdező kommentje:

na felvettem

azért hívott, hogy elmondja miért nem találkozunk egész hétvégén...plusz érezte a hangomon, hogy valami nem stimmel velem, de nem nem mondtam neki semmit.

2012. aug. 11. 16:46
 14/23 anonim ***** válasza:

Találkoztok a következő alkalommal és elmondod neki mit érzel, pont azokat és pont úgy ahogy itt leírtad. Hogy nem tudod mit érzel, hogy lekezelőnek érzed valami miatt de lehet hogy ez csak a te hibád és nincs is így de valamiért ezt érzed. És amit mond, ahogy reagál, egyből kiderül, hogy mi a helyzet.

Ez a megoldás!

2012. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
dehát mindig olyanokat mond, hogy azt higgyem én csinálok a semmiből problémát. sőt ezt már mondta is így szó szerint.
2012. aug. 12. 20:57
 16/23 anonim ***** válasza:
Most azóta mi a helyzet? eltelt pár nap? taliztatok? mit bezséltetek? Amugy lehet tényleg kicsit tul dramatizálod a dolgokat amiket itt írtál abból is ez jött le kicsit, persze valahol igazad is van de lehet nem kellett volna enniyre belelovalnod magad, lehet csak bebeszéltél magadnak dolgokat pl hogy lenéző volt stb. De ezt igy a neten nehéz megállapítani.
2012. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

találkoztunk beszéltünk.

nagyon kedves, úgy érzem, hogy valóban érdeklem, de ezt nem konkrétan közli, hanem pár dologból jön csak le.

Szóval én nyílt lapokkal játszottam, elmondtam, mit szeretnék és láttam rajta, hogy örül neki, valahol ő is így gondolja, de ezt nem mondta ki, mert úgy vettem észre nem meri kiadni magát, vagy még bizonytalan.

de minden jelből eléggé nyitottnak tüntette fel magát felém, kivéve, amikor ezt próbálta ellensúlyozni, hogy ne lássam meg.

Nem tudom érthető e, szóval annyi jött le a srácból, hogy határozottan érdeklem, de ezt nem meri "bevallani" még. Sőt szabályosan leplezni próbálja.


szóval megnyugodtam.


mára...

2012. aug. 13. 20:51
 18/23 A kérdező kommentje:
szóval valóban korai volt a szex.
2012. aug. 13. 21:14
 19/23 anonim ***** válasza:
most már mindegy az a része, viszont nem mindenki az az állandóan szerelmet valló tipus, de ha érzed hogy szeret nem is kell, az a lényeg hogy ugy viselkedjen.
2012. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
ma már nem érzek ilyet :(
2012. aug. 14. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!