Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon mi történt? :/

Figyelt kérdés

A barátommal most lesz az évfordulónk a hónap végén, és eddig minden happy volt.. Tegnap is beszélgettünk, mondta hogy kicsit rossz a kedve, de ennyi.. Erre ma írt reggel egy sms-t, hogy egyedül szeretne lenni, és hogy ne is keresem meg ne hívjam, meg semmi.. Vajon tettem valamit, amiröl nem tudok? Vagy az a baja, hogy megyek a Balcsira nővéremmel, és ő nem tud jönni? Mert szerettem volna ha ő is jön, de azt mondta, hogy nem tudja finanszírozni, mert hó végén kap fizut. De mondtam neki, hogy nem baj, majd én fizetem és ő majd visszaadja.. Ez nem tetszett neki, de akkor megbeszéltük, hogy nem bánja, ha egyedül megyek.. Akkor most mégis? Vagy ez mi? Nem értem.. Kérlek, valaki elmagyarázná? :((


18/L


2012. aug. 12. 11:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát beközölte, hogy szerinte nekem szükségem lenne egy kis szünetre, mivel fiatal vagyok (én 18 ő 21) és hogy bulizzam ki magam meg tököm tudja, és hogy ő majd meg fog várni ne aggódjak.. De ő csak az én érdekeimet tartja szem elött, mert hogyha elvileg nem vagyunk kapcsolatban, akkor biztos jobban kiélem a vágyaimat bulizás közben...

Szerintem tuti bekattant nála valami:D

2012. aug. 16. 13:08
 12/13 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszaitokat, jól éreztem magam a Balcsin:D őt meg ette a fene, hogy vajon most mi van velem... De nem csináltam semmi rosszat :)
2012. aug. 16. 13:09
 13/13 anonim ***** válasza:
remélem nem veszed be azt a maszlagot, amit összehordott. a te érdekeid nézi, aha :DD kis vicceske
2012. aug. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!