Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg csalás ha meg csókkólók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg csalás ha meg csókkólók egy másik férfit a férjemen kívül?

Figyelt kérdés
Csókolóztam egy sráccal és nőnek éreztem magam

2012. aug. 14. 13:47
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
77%
Romák vagytok?
2012. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Mióta kell az engedélye a váláshoz? Lemaradtam valamiről.
2012. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Félre értitek a helyzetet nem akarok semmit a sráctól ez el is mondtam neki, csak hirtelen olyan jól esett. A párom is tud róla mert neki is elmondtam , de öt nem érdekli. Lassan két hónapja mentem vissza dolgozni , keresek albérletet ahová a kislányommal mehetünk, csak kicsit félek, mert 25évesen egyedül nehéz.
2012. aug. 14. 14:08
 24/39 A kérdező kommentje:
nem vagyunk romák.
2012. aug. 14. 14:10
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés? Igen megcsalás, de legalább elmondtad a férjednek. Őt nem érdekli, mert nem érdekli, hogy mi van veled, a gyereket sem szereti. Költözz el (ahogy ezt írtad,már folyamatban is van), kezdj új életet. Sajnálom, hhogy így alakult, elhiszem, hogy nehéz lesz egyedül, de még mindig könnyebb,mint egy olyannal, aki nem vesz emberszámba. Ha megtettél mindent, hogy mentsd ami menthető, akkor a lelkiismereted is tiszta. A váláshoz nem kell engedély, beadod és kést.
2012. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsónak, legalább te meg tiszteltél , hogy nem ítélkezel :(
2012. aug. 14. 14:14
 27/39 anonim ***** válasza:
77%
Csóri gyereknek milyen szülei vannak...
2012. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Amúgy itt mindenki bolond, nem vagyok rossz anya szeretem a gyereket nem léptem félre soha, meg csókolt egy 30éves férfi ami jól eset,a férjem féltékeny a gyerekre de másra nem , próbálok elköltözni, de 25éves vagyok és kicsit félek,de ti nektek itt biztos tökéletes házassága van vagy volt.
2012. aug. 14. 17:48
 29/39 anonim ***** válasza:

Bla bla bla.

Megcsaltad, ribanc vagy, ha van gerinced szakítaasz vele és lelépsz a fenébe.

2012. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
amúgy meg semmi sem volt igaz csak kíváncsiak voltunk ilyen emberkék vagytok ..........:D
2012. aug. 14. 18:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!