Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg elrontottam? Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elrontottam? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már egy ideje hogy megismertem egy fiút, beleszerettem és nekem úgy tünt hogy ő is érez valamit. De messze vagyunk egymástól, ő tudja hogy szeretem de amikor kiderült mondta hogy ő így nem szeretné..

Mindig más volt..volt hogy sokáig nem keresett ezt sose tudtam hogy miért van de olyan is volt hogy naponta többször írt meg minden. És akkor meg olyanokat amiből azt vontam le hogy ő is szeret de sose tudtam biztosan és néha rendesen összezavart . Nemrég meg jóba lett egy lánnyal és én azt látom hogy mindkettejük többet érez mint barátság..Neki egyébként mindig elmondtam ha volt valami kivéve ha vele kapcsolatos volt. Tegnap is így volt beszéltünk és látta hogy bánt valami,és addig győzködött amig kivételesen előszőr gondolkodás nélkül elkezdtem írni neki hogy mivan. Hogy sose értettem mit akart mit érzett meg minden..kivéve a lánnyal kapcsolatos dolgot nem mondtam el neki hogy féltékeny vagyok,mert nem akartam hogy ezért még össze is vesszünk.. az egészre azt mondta hogy ő érzett valamit de most már úgy nem..de nagyonszeret velem beszélni..ezek után lelépett én meg még irtam neki egy hosszabb szöveget hogy csak azért irtam le mindent mert már fogalmam se volt semmiről..ez tegnap reggel volt , erre már nem válaszolt pedig azóta tényleg többször gépnél volt,de nem ez a baj..csak félek hogy ezzel most elrontottam még azt is hogy normálisan tudjunk beszélni. Nem így akartam de már muszály volt neki leirnom mert már hónapok óta fogalmam se volt semmiről. Felejteni nemtudnám mert nekem szükségem van rá minimum mint egy barát,de nemtudom hogy ezek után akar-e beszélni velem. Nem vesztünk össze de nagyon úgy tűnik hogy már nem nagyon akar reagálni és talán ezzel még neki is rosszat meg lelkiismeretfurdalást okoztam:(. Ő az első fiú akivel nem csak hülyéskedni tudok hanem meghallgat és én is őt..de olyan rosszul jött ez most ki és egyszerre bánt az hogy mégiscsak érzett valamit de már nem,és az is hogy lehet már nem fogunk tudni normálisan beszélni. Ráadásul tegnap reggel óta semmit se ettem egy falat nem megy le a torkomon aludni se tudtam mert állandóan ezen agyalok :(. 14L ( tudom hogy fiatal vagyok de nemtudok mit csinálni.)


2012. aug. 14. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Jót tenne neked egy kis szünet, úgy hogy nem látod, hogy nyithass más felé... így csak fájdítod a szívedet... Te szereted, ő téged nem, csak barátként. Kell egy kis idő, aztán beszélgethettek tovább, ha majd túl vagy rajta, de addig kerüld... el is mondhatod ezt neki, hogy ne keressen.
2012. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ne félj, a gyerek szerelem gyorsan elmúlik. Nem lesz baj.
2012. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azóta megint írt..erről valahogy érzem hogy nemfog egyhamar elmúlni..:(
2012. aug. 16. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!