Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szeressek ki a exbarátomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki a exbarátombol másfél év után?

Figyelt kérdés
Szakittunk 1 év 7 honap után,azért mert már nem szeret. Én visszaszteretném szerezni,de ugyérzem reménytelen. Nem tudom elfejteni. De muszáj. Tudtok vmi jo tippet egy hosszu kapcsolat után mit tegyek? Hogy tudnám elfelejteni miközben minden rá emlékeztet?
2008. máj. 9. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Keress társaságot!

Még, ha nem is kerülsz ilyen közeli kapcsolatba senkivel... akkor is segíthetnek elfelejteni őt.


Rendezd át azokat a dolgokat, amelyek őrá emlékeztetnek!

Persze mértékkel... nem kell rögtön mindent kidobni vagy otthagyni.

2008. máj. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
folyamatosan társaságban vagyok.. ö votl az elsö szerelmem. aki már átesett ezen az ugyis tudja miylen. köszönöm a tanácsot. bár tudom h nincs igazi.. tényleg ugyérzem kettétört a szivem..:'(
2008. máj. 10. 00:07
 3/7 anonim ***** válasza:

De van igazi!!!!

Csak vannak akik sosem talaljak meg es vannak akik ketszer is megtalaljak.

Nehez felejteni es nem megy egy csettintesre.

At kell ezt most elned minden fajdalmaval sajnos. Semmi, csak az ido segit felejteni.

Az eletemben 2 igazi van.

Mindig voltak apro kicsit belehalos szerelmeim egeszen addig amig el nem jott a mindent elsopro, lebenito, idetlen viselkedesre kenyszerito mely, konyortelen szerelem. Kicsit belehaltam. Szo szerint. Nem ertettem ot, o pedig nem ertette miert vagyok olyan amilyen.

Inkabb lelepett, mert nem volt turelme a hulyeseghez. - En is csak utolag fogtam fel mekkora idiota vagyok.

Egy evig raktam ossze a szivem darabjaibol. Aztan jottek randik, reszemrol igeretek olyanoknak akik nem is erdekeltek, meg egy tobb eves kapcsolat...

Aztan jott nekem a masodik igazi. Aki a ferjem lett. O tudta, hogy neki en vagyok az csak en nem fogtam fel amig a baratnom fel nem homalyositott mekkora mazlista vagyok.

Nehez ez es ne akard megoldani 2 nap alatt. Nem szeret mar, amit ugyancsak nagyon nehez megemeszteni. Nincs is annal rosszabb, mikor vissza utasitjak az embert!

Tudod, hogy mit kell tenned es jon a nyar.

Ne akarj feltetlenul tartozni valakihez elvezd a szabadsagod egy kicsiket.

Ha gondolod szertned kionteni egy szived egy vadidegennek, szivesen meghallgatlak. Irj batran!

2008. máj. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm:) én reálisan látom a dolgokat csak annyira nehéz ezt átélni. tudom,hogy jobb ha nem "zaklatom" megvárom amég ö keres (márha keres). csak annyira fáj tudni h 2 hete szakitottunk azota meg már kavart rengeteg csajjal. 17 évesek vagyunk, tudom normális,de én még szeretem. Imádom minden porcikáját... A legrosszabb miota vége, az ,h alig beszélünk ha meg igen akk olyan negativan áll hozzám. nem értem. nekem ö votl a legjobb barátom is.

Egy honapja még itt kérdeztem a fogamzásgátlással kapcsolatban.. mostmeg mrá fáj olvasni azokat. hiányzik..:(

2008. máj. 10. 08:52
 5/7 anonim ***** válasza:

17 evesek vagytok. Tudod mi van? Felebredt benne a vadaszoszton. Elotte nem ismert mast csak teged.

Azert mertektarto veled, mert az o agya szerint o mar nem tartozik hozzad. 2 hettel ezelott kimondta a valaszto szoveget, hogy nem szeret es ehez tartja magat.

Tudom, hogy nem konnyu. Nagyon nehez, hiszen az eleted rola szolt eddig es tenyleg semmi de semmi nem tud ezen segiteni csak az ido.

Nagyon jol teszed - es tudom mennyire nehez - hogy nem hivod es nem keresed.

Ez ami most tortenik veled kesobb csak meg fog erositeni. Erzekenyebbe tesz ahogy engem is.

Hamarabb ismered majd fel azokat a ferfiakat akik jonnek majd az eletedben akiknek erdemes lesz majd eselyt adnod.

Latod en is az elso nagy szerelmemnek sosem mertem elmondani azert vagyok idiota mert szerelmes vagyok bele de nagyon. Utolag, mikor mar elment es a telefont egy no vette fel es az nem az anyja volt...vettem egy lapot es leirtam eletemben eloszor es utoljara, hogy igazan szivbol szerettem... - meg utoljara hulyet csinaltam magambol biztos, ami biztos.

Most is szeretem es mindig is szeretni fogom.

Evek teltek el es kb 2 eve kezdtunk el valtani evente par e-mailt.

De jobb igy. Mindkettonk tudja mi van a masikkal de biztonsagos tavolbol.

Kell az hogy beszeljen veled gyakran? NEM!!!!!

Kulonben hiaba tudja az agyad mi van a szived az total ellenkezo iranyba visz erzelmileg.

Eld meg ezt az egeszet es sirj ha kikivankozik. Keservesen, hogy tul elj es ne folytsd magadba a fajdalmad.

2008. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kapcsolódj ki.járj szórakozni,flörtölj.hiába írom neked ezeket a tippeket.ha igazán szereted nem fogsz tudni kikapcsolni 100 %-osan.rajta jár az eszed.azt nézed mindenhol,ő nincs e ott.ismerős ez hidd el.én anno magammal hordtam a telefont még a wc-re is hátha hív.mindenhol néztem nincs e ott.és minden erőmmel megpróbáltam visszaszerezni.aztán 1,5 éve hirtelen jött valaki,akit megszerettem.most vele élek.

írhatnám neked azt hogy egy új kapcsolat segít,de nem fogom.mert nem segít.csak ha felülmúlja az előzőt,akit az igazinak éreztél.és ez elég magas mérce,mi már lassan 4 éve elváltunk,de még mindig szeretem őt.és mindig is fogom.ő az igazi szerelmem.a mostanit is szeretem,de az előző sosem múlik el.ezt tudom,érzem.remélem nálad nem így lesz,mert nagyin tud fájni.a volt férjemmel jó barátok vagyunk,de részéről ennyi.én még mindig többre vágyom.azt mondom neked,ne erőltesd a felejtést,sem a békülést.egyszerűen csak éld az életed úgy,mint amikor még őt nem ismerted.aztán majd alakul valami.de ne szenvedj,és ne sajnáld magad.szórakozz sokat.itt a nyár.sok lehetőség áll most előtted,ami talán nem lenne ha vele lennél.használd ki!

2008. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat:) iszonyatosan nehéz most.. tudom nem csak nekem,hisz mindenki átesik ezen. nem sajnálom magam,csak azt ami volt. Bár még fiatalok vagyunk vajon mit hoz a jövö...:) azért még titkon reménykedek:) mégegyszer köszönöm a segitségeteket
2008. máj. 11. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!