Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt még én sem hiszem el!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt még én sem hiszem el! Most mit tegyek? (igaz történet, nem kamu)

Figyelt kérdés

egy nagyon fura dolog történt velem a héten. egy kocsmában voltam, ahol abszolút spontán elkezdtem beszélni egy belga sráccal. az este végén elkérte az e-mail címemet, hogy még a haverommal és az ö haverjával összefussunk még mielőtt visszautaznának. tegnap találkoztunk velük először egy beszélgetős helyre mentünk el, majd egy nagy partyba. ebben a buliban egy idő után el kezdtünk táncolni és mint ahogy ez lenni szokott szép lassan egymásba gabalyodtunk. de csak csók+tánc volt. nem volt részeg és teljesen normális dolgokat művelt. látszott rajta, hogy nem a megdöntésre megy ki a játék (vagy csak én gondolom így,mert nem ismerem a kultúrájukat). Mindenféle kedves dolgokat mondott, figyelmes volt, nem volt egyáltalán erőszakos...sőt! a buli után még nem akart elengedni. azt szerette volna,hogy maradjak ameddig csak lehet. felmentünk hozzá ott is folytatva uganazt, amit a buliban csináltunk. 2órát végigcsókolóztunk egymást átkarolva ültünk, simogatott, masszírozott...stb. a 2 óra alatt szinte végig ééérezhetően és láthatóan fel volt izgulva, de nem tett olyan lépést ami azt mutatta volna, hogy ő csak lefektetni vitt fel magához. végül nem is feküdtünk le. egyszerűen minden tökéletes volt. semmi hibát nem láttam. csak sajnos ma reggel haza kellett utaznia. és most jönnek a gondok, amikkel nagyon nem tudok mit kezdeni és ezért fordulok hozzátok, hogy hátha ti tudtok nekem bármit segíteni/ajánlani.


1.)én 20 vagyok ő 28. ez még nem is akkora hiba, mert max 25nek néz ki.


2.)ma amikor rákerestem egy közösségportálon, akkor kiderült,hogy belgiumban egy közepesen híres dj és producer. nekem nem mondta így pontosan, hogy ő ezzel foglalkozik,csak annyit mondott,hogy szereti a zenét és a haverjával együtt mindenféle zenével és számítógéppel kapcsolatos munkát végeznek.


3.) én totálisan beleestem. nem akkor, amikor megtudtam,hogy mivel is foglalkozik(ez inkább egy picit elrettentett), hanem az éjszaka folyamán.


és most ezekután egyre csak jönnek fel bennem mindenféle kérdések

-csak mint egy kaland kellettem neki?

- azt mondta,hogy ha itt lesz, akkor ír nekem,hogy találkozzunk. ezt csak bekamuzta,vagy tényleg hihetek neki? merthogy attól tartok,hogy mivel ő egy dj+producer ezért nála a hasonló dolgok minden héten megtörténnek.

-szerintetek most mit csináljak?


a kapcsolatot szeretném vele tartani és talán ő is ,bár már egyre nagyobb kétségeim támadnak eziránt. mellesleg ma amikor hazatért, akkor írt egy levelet, amiben ez állt: Sweet "x.Y"! most értem haza és eddig még nem sikerült elaludnom, de majd most megyek pihenni és álmodni a csókjainkról és arról, ahogy táncoltunk. köszönöm a legforróbb éjszakát, amit budapesten valaha is átéltem.


szerintetek ez most egy búcsú levél, vagy esetleg van esély bármi másra? én már mindenben kételkedem, mert hiába volt ez a csodálatos éjszaka. hiába ő a világon legjobban csókoló pasi, hiába az elköszönésnél 5X is hátranéztünk, hogy a másik visszafordult-e. mégis bennem van a kétely, mert mi van ha ez minden héten megtörténik vele és csak beetetett engem???


én már nem tudom, hogy mit tegyek és mit gondoljak!?!?!


mindenkinek nagyon szépen köszönöm, ha iáig elolvasta a levelemet. remélem tudnak nekem bármilyen tanácsot adni. mindenkitől őszinteséget várok még ha az kegyetlen és egy világot döntene össze bennem. szükségem van, hogy több oldalról is kapjak véleményt,hogy ne csak az én rózsaszín ködben úszó agyam legyen az aki megint kitalál valamit, aminek semmi valóságalapja nincsen.


2009. júl. 23. 03:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom jelentkezett már azóta? Hát szerintem az ö világában ez gyakran megesik meg hát nagy a távolság köztetek.
2009. júl. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Huhh, elég hosszúra sikerült leírnod, de ha már végigolvastam, akkor írok is neked erre választ. Szerintem ne éld bele magad ebbe az egészbe, nagy köztetek a távolság, és ha nem beszéltetek meg semmi konkrétat (tali, levelezés) akkor ez csak egy nyári kaland volt. Amit meg kell őrizni szép emléknek. :) Nem tudom, miért hiszed azt, hogy csak hülyített. Biztosan bejöttél neki, jól érezte magát veled, azért megköszönte az estét amit adtál neki. Én ezt a levelet búcsúlevélnek tekinteném. Bár, semmi sem lehetetlen. Ezt nem lehet tudni. Lehet, hogy kereseni fog, és szeretne még találkozni, de az is lehet, hogy csak ennyi volt. Mindenesetre, én azt tudom tanácsolni, hogy hagyd. Majd ő jelentkezik, ha akar. Ne éldd bele magad abba, hogy ti vagytok az univerzum egymásra találói, mert ha mégsem, az jobban fog fájni. Ha nem lesz belőletek semmi, akkor is mivan? Örülj, hogy megismerted, hogy pár óráig boldog voltál, jól érezted magad, szép nyári kaland, ennyi. Lehet, hogy neki csak ez a pár órányi szerepe volt a te életedben.
2009. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kell hozzá további reményeket fűzni. Ha dj&producer, nagyon gyakran járhat ilyen bulikba, ott meg feltételezem nem a pasikkal van elfoglalva.

A levéllel kapcs-ban nekem is az jött le h búcsúlevél.

Őrizd meg kellemes emléknek és sok sikert a további magánéletedben!

L18

2009. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

huh, hát teljesen együtt tudok érezni veled. nekem is volt egy ilyen kaland, igaz ott én mentem külföldre egy sráchoz akit 1x már láttam azóta msneztünk. köztünk ilyen távolság nem volt, bár azért elég nagy volt az is önmagában, csak neki vízum kellene még ide. de hát nem nagyon lehet megoldani, így egy szép emlék maradt a dolog. most van párom és szeretem nagyon, és boldogok vagyunk. a kapcsolatot persze tartjuk a külföld sráccal is msnen.

egyébként nem hiszem h a belga srác csak egy kalandot akart, akkor erőszakosabb v nyomulósabb lett volna, főleg h lakásban voltatok. nálunk is ugyanez volt kb szó szerint ezen a téren :)

2009. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez igazi filmbe illő történet lehetne ahol a távolság hataémas akadály:)

Szerintem még ne add fel! :) Írj vissza neki, hogy ez neked is milyen jó este volt meg stb. és egy a lényeg, hogy legyen kérdés a levélben és akkor tuti válaszol (remélhetőleg) így ha elkezdtek levelezni alakulhat valami szerintem. Nemtudom milyen az anyagi helyzeted de akkor te is menj ki hozzá. Vagy nyaralni és akkor véletlenükl összafuttok...:P Mindennek van esélye. Én szurkolok nektek:) Sok sikert!

2009. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
fúúú hát szerintem ez elég durva.Lehet...sőőt gondolom hogy ilyen eset minden héten megtörténik vele...de hát ne is csodálkozz, mert világot lát a dj-eskedéssel.Az a búcsúlevél elég sokat elárul...szerintem próbáld megmondani neki hogy mit érzel, és remélhetőleg van nála esélyed...!...nagyon sajnállak ez a helyzet miatt, elég nehéz lesz kilábalnod ebböl!...szurkolok..!!...:/
2009. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

igazából, nekem azjutott először az eszembe, h külföldiek gyakran egészen mások. nemmindenhol divat az h elsőre lerohanjuk a lányt és megpróbáljuk a lehető legrövidebb úton ágybavinni. én sokszor voltam méár külföldön, sokhelyet, és ezt tapasztalatból mondom, meg olvastam is.


aztán, amikor aztolvastam h dj és producer, akkormeg azjutott az eszembe, amit már előttem is leírtak, h náluk ez sztem elég gyakori h így belegabalyodnak vkibe. de nemviszik ágyba, mert az ő kultúrájukban nem ezaz általános.

szóval igazából sztem nehéz ügy. ha nemlenne dj&producer, én aztmondanám, h egy nagyon rendes ember, aki eccerűen csak beletörődött abba h a távolság miatt úgysem lehet ebből semmi. de lehet ez tényleg így van, hiába dj&producer.


sztem próbáld meg tartani vele a kapcsolatot, és megismerheted h milyen ember is valójában. de a távolság miatt nemhinném h bármi is lehetne belőle.

(mondom én akinek a szülei úgy házasodtak össze, h az egyik külföldi és csak nyaralni jött ide anno, de beleszerelmesedett egy katonába...)és így lettem én...:D

2009. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

szia. szerinetem anelkul, hogy parkapcsolatra gondolnal tartsd vele a kapcsolatot, ha o is szeretne veled tartani, ugy mint baratok, es aztan ha o erezteti veled azt hogy igen tobbet is szeretne, akkor lassan majd kialakul.

nekem is volt egy hasonlo elmenyem... azt hittem ,es hogy o a legjobb pasi a vilagon es ,hogy o legjobban csokolo pasi a vilagon, es ugyszint tavolsag volt koztunk is, nem is kicsi... tartottuk msn-en a kapcsolatot...beszelgettunk a csokrol...es neha feljott az a tema is ,hogy milyen jo lenne ujra talalkozni... de nem eltem bele magam,1 evig tartottez ez a kapcsolat koztunk... a tavolsag viszont nem engedte hogy a parkapcsolat kialakuljon, ez ido alatt neha azt ereztem, hogy szeretem, de vegul egy tokjo baratsagga valt ... egy este lementem szorakozo helyre es megtortent egy ujjab csok, ami a szerelem csokja lett, egy olyan pasival akivel mostmar tobb mint 2 eve parkapcsolatban elek, es 15 km-re lakik tolem.

nos, en azt tudom ajanlani, hogy ne ragaszkodj tulzottan csak hozza, hanem jarj nitott "szemmel" vagy "szivvel" (ahogy akarod), de nea rozsaszin fatyol mogott, hisz csak 20 eves vagy.

reszerol az is lehet , hogy csak tetszettel neki,hogy jol esett neki a tarsasagod, es lehet csak egy finom csok kaland voltal neki... monjuk az e-mailt ertelmezheted 2 fele keppen, hogy tetszel neki mert almodni akar a csokjaidrol... de ugy ertelmezheted mint bucsu uzi, mivel koszoni azt hogy vele toltottel egy kis idot!

22/L

2009. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a távoolság miatt felejtős a dolog. Ha egy helyen laknátok a leirtak alapján lehet hogy lehetne közöttetek kapcsolat.DE igy...:S


Az a levél amit kaptál az meg szerintem betudható bucsu levélnek is.Hiszen valószinűleg csak ugy véletlenül mégegyszer nem fogtok találkozni,mindketten élitek az életetek.

2009. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

az alábbi dolgok történtek az elmúlt napokban ...


ez az "utolsó" levele nem volt az utolsó . írt egy újabbat, amiben képet kért rólam és megmondta,hogy szeretne még találkozni... kiderült, hogy tervezi, hogy egy fél évig itt dlgozzon,de azt még nem tudja ,hogy ez mikor lesz. ugyanakkor biztos visszajön még, mert minden évben eljön a balatonsoundra. szóval megfogadom a tanácsaitokat és tartani fogom vele a kapcsolatot. persze nagyon fura, úgy beszélgetni vele akár 1 évig, hetente többször is, hogy közben tudom, hogy biztosan nem láthatom ,meg hasonlók. már most félek, hogy egy idő után nem fogunk tudni miről beszélni... :-O

2009. júl. 27. 03:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!