Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves házasság után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves házasság után a férjem állandóan szexelne, (és szexel is, mert többnyire hagyom), de szó szerint állandóan. Nekem ennyi nem kell, most kitalálta, hogy fog valakit, de csak szexre. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 06:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez már függőség. Küld el szexuál pszichológushoz. Az jó dolog, hogy húsz év házasság után is kíván Téged, de itt nemcsak erről van szó. Azzal, hogy kitalálta, hogy fog valakit szexre, egyértelmű, hogy ez már beteges dolog nála. Van egy normális határ és az idő múltával nem egyformán kívánjuk az együttlétet. Kompromisszumos megoldást lehet találni normális esetben, de ha valaki nekem 20 év után ilyet mondana, hogy keres valakit szexre, kb tíz perc alatt az ajtó előtt találná a cuccát és mehetne a kocsisorra kefélni. Ebből is látszik, hogy már nem az érzelmek dominálnak az együttlétek alkalmával, hanem csak lyuk legyen neki, az a fontos.
2009. júl. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

"Ez már függőség. Küld el szexuál pszichológushoz."

ebből ezt szűrted le?:

"Azzal, hogy kitalálta, hogy fog valakit szexre, egyértelmű, hogy ez már beteges dolog nála."


"Ebből is látszik, hogy már nem az érzelmek dominálnak az együttlétek alkalmával, hanem csak lyuk legyen neki, az a fontos."


szexről írt, nem szeretkezésekről. hol itt a gond. szexelni jó, de szeretkezni még jobb.


nemkéne hagyni magad, amikor "rosszul" is esik(vagy eleget teszel a "kötelességednek"?).

2009. júl. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
kedves utolsó, ha nem hagyja, akkor az lesz, amit a kérdező írt: fog valakit csak szexre. lehet, hogy te tűrnéd, de egy normális nő nem, nyilván ezért is fekszik le vele, mert egy kapcsolat lényege az is, hogy a vágyak kölcsönösen ki legyenek elégítve, persze ez a helyzet már egy kicsit túlzás. szerintem beszélgess el vele erről, és szerintem NEM rossz ötlet a szexuálpszichológus sem, persze csak ha a férjed vevő rá.
2009. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
az egy dolog, hogy mi mit szólunk, hozzá, DE te mit szólsz hozzá???
2009. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem örülök neki! és kiváncsi vagyok ki mit mond???
2009. júl. 24. 09:25
 6/13 anonim ***** válasza:

az egyik exbarátnőm szüleinél is hasonló volt a szitu. a nő nem igényelte annyira, mint a pasi. a pasinak volt/van szeretője, akivel kiélte a szexuális vágyait. a feleség tudott róla. együtt vannak azóta is boldog házasságban.


ha te nem igényled és csak szívességből szexelsz, az nem jó. hogy a másik verzióval tudsz-e élni, azt neked kell eldöntened.

2009. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem tudod, mi nem hangzik jól ebben a kérdésben?

"a férjem állandóan szexelne, (és szexel is, mert többnyire hagyom)"

Én is kérdeznék Tőled: Hagyod? Ezt úgy értsem, hogy nem jó Neked? Szokott orgazmusod lenni? ...Ha nem élvezed a szexet, csak "hagyod", akkor nem csodálom, ha teher Számodra. Mennyire figyel oda Rád a férjed? Szoktál vele beszélgetni a Te igényeidről? Érdekli ez a férjedet?

2009. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a nők egy idő után egyre kevesebbet akarják.

Örülj neki, hogy a férjed ennyire kíván és inkább élvezd te is a szexet, mert az a legjobb dolog a világon.

2009. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem őt kívánja, hanem a szexet. teljesen más dolog.
2009. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

persze, "az a legjobb dolog a világon"..

de mikor már a közelébe sem mersz menni, mert csak az jut eszébe, és másról sem szól az életed.

egyébként ha van kedvem, persze, akkor nekem is jó, de pont azt írom, hogy nekem ennyit nem megy, főleg ennyi év után az ember már inkább kevesebbet tenné, mert ha még fiatal házasok lennénk?? amúgy figyelmes lenne, ha mindig hagynám, de sokszor teli a hócipőm, és "hagyd magad előbb szabadulsz.."

2009. szept. 8. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!