Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves házasság után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves házasság után a férjem állandóan szexelne, (és szexel is, mert többnyire hagyom), de szó szerint állandóan. Nekem ennyi nem kell, most kitalálta, hogy fog valakit, de csak szexre. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 06:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de számomra ez továbbra is ijesztő. Hagyd magad, előbb szabadulsz? Brrrrrrr.......... Én le nem feküdnék valakivel úgy, hogy csak "használjon" engem, én meg nem élvezem....

Igen, megértem, hogy emberként degradálva érzed magad, ha már a közelébe se mersz mennni. És ez egy ördögi kör lehet, mert így Te még kevesebbet akarod - gondolom... De mostanában jött ez rá, vagy a 20 év alatt végig ilyen volt?

Lehet egyébként, hogy "kapuzárási pánik", azaz fél az öregedéstől, és így akarja magának bizonygatni, hogy ő még milyen fiatal. Végülis sokan ezt házon kívül akarják megoldani, ebből a szempontból jobb, hogy ő a feleségénél próbálkozik. De elhiszem, hogy teher Neked, mert így tárgynak érzed magad, és háttérbe szorulnak az emberi igényeid.

Beszélgess vele arról, hogy szeretnéd, ha mást is csinálnátok. Járkáljatok el otthonról, csináljatok magatoknak programokat, ne csak a szexről szóljon a kapcsolatotok.

2009. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kapuzárási pánik??? Alig 38 éves!
2009. szept. 10. 08:58
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Ha neked meg nem, akkor beszélgess vele.

Ennyi év után a párok általában havonta szexelnek, nem naponta. Bizonyos szempontból ritka szerencsés vagy.

Lehet hogy a szexet kívánja elsősorban, és nem sak téged, de ha ez veled is élmény neki, az nem baj.

A baj csak az hogy nagyon mások a szexuális szokásaitok. Ezekről kellene beszélgetnetek, őszintén.

2017. máj. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!