Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy nem hív sehova?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem hív sehova?

Figyelt kérdés

A páromnak most volt a névnapja a napokban, elhívták a haverjai sütögetni. Meg se kérdezte, hogy esetleg mennék-e én is.. És ez nem az első eset. Nem is találkoztam még a barátaival. Jó persze nem akarok menni egy esti sörözésre, de ez a szülinapozás.

Én hülye meg mindig hívom, pl kedden lesz egy családi program, meghívtam rá.. De inkább lemondtam..

Normális ez így, hogy én meghívom szinte mindig, ő meg szinte soha?


2012. aug. 18. 20:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#19


LOL Már eleve az a szánalmas hogy ide kiírod ezt a kérdést


Olyan vagy mint egy 10 éves kisgyerek aki sír csak azért mert nem hívták el sütögetni Brü-hü-hü Meglátszik az értelmi színvonalad :D


Az is nevetséges hogy ennyire megvagy győződve a párod hűségéről :D


Egyébként ha nem is csal meg arra nem gondoltál hogy másnak is kell szabadság?Miért akarsz rajta csüngeni egész nap?


Minket hordasz le itt mindenfélének amikor te nem tudsz megbirkózni ezzel a "feladattal" ezért inkább itt rinyálsz mint egy ovis.Meg is érdemled ha félrekúr b*ta liba :D


UI: Értelmetlen kérdésre sose jönnek komoly válaszok,ennyit rólad kis árulkodós takony :D

2012. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

tényleg fura emberek járnak ebbe a topicba :S én se kapok soha értelmes választ kb... na mindegy

szerintem mivel te vagy az első barátnője, így nem biztos, hogy tudja, hogy illene elvinnie magával, vagy esetleg hülyén éreznéd magad több fiúval egyedüli lányként

engem se vitt először a párom, majd csak akkor ha a többi haverjának is jöttek barátnői, én meg elvoltam a csajokkal

ja és engem is vertek már át, ettől függetlenül nem hiszem azt, hogy minden pasi orrba szájba csalja a nőjét..... elég megnyomorodott emberek lehettek előttem válaszolók, ha ezt hótbiztosnak vélitek. idióták.


21L

2012. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Anyád az idióta.Én nem mondtam hogy minden pasi megcsalja a barátnőjét


De ebben a világban ELÉGGÉ gyakran előfordul hogy a pasi csalja a barátnőjét és ezt nem azért mondom mert "megnyomorodott" ember vagyok,csak ezt látom mindenhol úgyhogy kussolhatsz

2012. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Most mit kell foglalkozni azzal, hogy mások milyen válaszokat adnak? Ha te kérdező elég érett lennél, akkor képes lennél szelektálni azokat a válaszokat, amelyek nem megfelelőek azoktól, akik tényleg segíteni szeretnének a válaszukkal. Nem kell itt megint általánosítani, hogy milyen sz.r alakok írogatnak ide.


Nekem se írnak mindig jó válaszokat, ezért azokat nem is szoktam elolvasni. Felesleges rajtuk fennakadni. Csak ennyit akartam írni.

2012. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!