Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Ti hogyan találtátok meg az igazit? Magányos vagyok és vágyom valakire, miért nem találom sehol sem a hozzám illő FÉRFIt?

Figyelt kérdés

Régen tipikusan a diszkós lányok közé tartoztam, de két kudarc után felhagytam ezzel. Ezután volt egy harmadik kapcsolatom, vele az egyetemen ismerkedtem meg, de annak is csúnya vége lett. 1 éve nem volt senki az életemben. Én igyekszem, én őszintén azt teszem, de nem megyek már vissza a szórakozóhelyekre ismerkedni, mert rossz tapasztalataim vannak. Nem tartom magam rondának, nem ezzel lesz a probléma.

20/N


2012. aug. 21. 19:09
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
2012. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Szia :P

Én tündéri helyett inkább az a tipikus fapics a vagyok, aki ha elhatároz valamit, akkor azt véghez is viszi. Például ha azt mondom 5-ös leszek, akkor annyi leszek :)

Nagyon komolyan veszem a tanulást, persze néha lehet kikapcsolódni.


És köszönöm a tippeket is. Te már sokat gyakoroltál?

Mit keresel a nőkben?

2012. aug. 21. 20:53
 13/39 anonim ***** válasza:

gyakoroltam e?? :)

Meg is tettem volt amelyik összejött de volt amelyik nem.


Mit keresek a nőkben? 60% angyalt és 40% ördögöt!


ÉS olyan szemei legyenek amivel átlát az összes baromságomon!

Határozott legyen ne izéljen h aha talán, jajj nem még se, de még is, uhh majd holnap...nem most nem teszem meg..uhh

Legyen laza aztán még sorolhatnám.


Szóval anyuci jó kislánya lennél?

Tanulás az első...ez rendben is de ha pasit akarsz, akkor rá is kell valamennyi időt szakítanod, mert hiába lakna 20 percre tőled vagy 30, ha nem tudnátok csak 2 hetente 1x találkozni az akkor olyan mint egy távkapcsolat...azaz szinte semmi.

2012. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
és te mit keresel egy pasiban?
2012. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

szia,

én is olyan vagyok mint te. egyidős is vagyok veled (najó, 21 vagyok). lakhely szerint budapesti. te mit tanulsz? én közgazdaságot tanulok. gyakran járok könyvtárba is :P

én társat keresek, hosszú távra. valaki olyat, akivel jól tudom érezni magam. a fő az, hogy a fejében minden rendben legyen, egy jó életfelfogás, kedvesség. persze a külső is fontos, sőt!


a szupermarketes meg satöbbi ismerkedést, szerintem felejtsd el, bár van akiért megéri lejáratni magad, azért ne vadidegenekért tedd. a férfi pedig legyen férfi és igenis lépjen ő először :)

2012. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.

A csaj foglalt nem olvastad??

2012. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Közhely vagy sem, szerintem aki akar, az mindig tud időt szakítani valami másra (vagy VALAKI másra), ezért ha lenne kapcsolatom persze az lenne az első.

Jól láttad, én anyuci jó kislánya vagyok, aminek örülök. Számomra a család nagyon is fontos.

Olyan embert keresek, akivel el tudom képzelni a jövőmet a hibák ellenére is. Olyat, aki mellett mosollyal lehet ébredni reggelente :) Valakit aki elvarázsol :) Persze ez már a felső határa annak, amit nyújtani tudna a párom. Megelégszem akár kevesebbel is. A gyerekeket viszont muszáj szeretnie!!! 30 éves koromra már szeretnék anyuka lenni :P Ez talán ijesztő, de ez az én mániám :)


Másik válaszoló:

Én is budapesti vagyok. Én is közgazdaságot tanulok. Én is gyakran megyek a könyvtárba. :P Te hova jársz?

2012. aug. 21. 21:12
 18/39 anonim ***** válasza:

óóó akkor minket egymásnak teremtett az úr!

Szeretem a gyermekeket is de azt csak attól akarok akit szeretek és tutira ő is engem szeret , nem a hátterem vagy pénz hanem engem ahogy vagyok.


ÉS van egy 1 éves tündéri keresztlányom is Pesten.

2012. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

mi nagyon sok mindenben hasonlítunk ám :))

a corvinusra járok. ha azt mondod, hogy te is, akkor elhívlak randizni :))

írd meg privátban, hogy te hova jársz!


(nem hinném, hogy foglalt lenne :) de veled semmi beszélnivalóm)

2012. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
jajj de cuki, 2 okoska egyetemista egymásra talál...2 ész...
2012. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!