Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Ti hogyan találtátok meg az igazit? Magányos vagyok és vágyom valakire, miért nem találom sehol sem a hozzám illő FÉRFIt?

Figyelt kérdés

Régen tipikusan a diszkós lányok közé tartoztam, de két kudarc után felhagytam ezzel. Ezután volt egy harmadik kapcsolatom, vele az egyetemen ismerkedtem meg, de annak is csúnya vége lett. 1 éve nem volt senki az életemben. Én igyekszem, én őszintén azt teszem, de nem megyek már vissza a szórakozóhelyekre ismerkedni, mert rossz tapasztalataim vannak. Nem tartom magam rondának, nem ezzel lesz a probléma.

20/N


2012. aug. 21. 19:09
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

hát nem arra a szakra járok.

írok akkor én először :P


utolsó, nem akartalak megsérteni, ha mész akkor helló.

2012. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

este van hulla vagyok, elég volt mára a netből....

holnap munka.


Szívem köztünk meg ugysem működött volna más világ vagyunk...


na sziasztok :)

2012. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ne legyetek ilyenek! Folytassuk inkább levelezésben, jó?
2012. aug. 21. 21:37
 34/39 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel :)
2012. aug. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Nem szabad a szőke hercegre várni fehér lovon. Nincs olyan, hogy igazi, és azzal illesz majd össze, akivel össze akarsz illeni. Egyszerűen ismerkedj, találkozgass, ne azzal a szándékkal, hogy most bepasizol, hanem csak hogy minél több embert megismerj. Bővítsd ki a baráti köröd. A legtöbb ember nem szórakozóhelyeken talál magának párt, hanem a baráti körén keresztül. Tehát még csak nem is feltétlenül pasikkal kell ismerkedned...

Plusz gondold, értékeld át az előző kapcsolataidat, tanulj belőle, hogy mit rontottál el. Nem voltál-e túl hisztis, nem akaszkodtál-e túlságosan rá, hagytál-e neki személyes teret, szabadságot is.

Szerintem ne aggódj túl sokat, még nagyon fiatal vagy, és van olyan, aki 5 évet is egyedül van, mire kapcsolata lesz. Ezt nem lehet siettetni, egyszercsak lesz. Gondolj arra, hogy te egyedül is egy teljes ember vagy, élj is így, aztán majd egyszercsak találsz valakit. Ha nagyon próbálkozol, görcsölsz, akkor csak olyan pasit találhatsz, akinek nem pont te kellesz, csak valaki azért, hogy legyen már barátnője. Az ilyen kapcsolatok nem tartósak és nem vezetnek sehová...

2012. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Blazer X ***** válasza:

Én csak annyit tudok javasolni, hogy várj türelemmel. Majd eljön az igazi, nem kell sehová sem kapkodnod. Egyszer úgyis mindenki megtalálja a párját. (Én is arra várok. XD)


21/F

2012. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
100%

Egy jpár jó tanács: Jól gondolod, hogy nem bulikban fogod megismerni.

Ahhoz ritka nagy szerencse kell, hogy éppen egy buliban találd meg azt aki minden tekintetben hozzádvaló

és megdobogtatja a szived!


Próbáld meg érdeklődési kör szerint megtalálni! pl. olyan eseményeken ismerkedj amely események téged is érdekelnek.

pl. yóga tanfolyam, vagy egy adott iró amikor dedikál könyvklubban.

Mik a hoibbjaid?

Miket szeretsz csinálni?

Válassz olyan tevékenységet ahol pasik is jelen vannak sokan és ami aktiv és szereted csinálni.

pl. tandem kerékpár edzés

erdei páros - csoportos nordic walking

vagy netes csoportos játékok

vagy netes csoportos intelligencia teszteken is tudsz ismerkedni.

Bár én az interneten nem hiszek a fizikai távolságok miatt.

A legjobb ha mindenütt figyelsz amerre csak jársz és mindig legyél készen a nyitott ismerkedésre ha tetszik a pasi!!!



Ha az a proléma, hogy nem tudsz ismerkedni, segithetek.


A fentiekkel az a probléma, hogy ez még csak hasonló érdeklődési kör és nem hasonló természet.

Ugyanis nem elég, hogy valaki hasonlóan gondolkodjon, és tetszen neked külsőre, hanem a tiédhez hasonló

kell kegyen a természete is. Különben nem tudtok jól kijönni egymással hosszabb időn át.

Továbbá a rejtett hibákat is észre kell venned amik akadályoznak egy jó kapcsolatot!


pl. a pasi csajozós fajta és túl sok illúziója van még a nőkről ezért minél több nőt meg akar ismerni.

Az ilyen ugyanis nem áll készen egy komolyabb kapcsolatra és az ilyet sajnos muszály átmeneti haverként kezelni még

akkor is ha már lefeküdtél vele.


A komolyabb hozzádillő pasikat arról ismered meg, hogy komolyan beszélnek, szavahihetőek, őszinték, nem akarnak nagyobbnak

látszani mint akik valójában és meg is van ennük a képesség arra, hogy megmaradjonak veled egy kapcsolatban.

Nem csak átmeneti szándékuk van.


Még igy is lehet, hogy nem illik hozzád mert nagyon eltérő a természete, a szokásai, az anyagi helyzete, a pénztermelő képessége,

vagy egyszerűen más kulturából jön és csak ritkán tud valódi párodként viszonyulni hozzád.


Az olyat alapból dobni kell amelyikben még komolyabb széndék sincs arra, hogy veled maradjon!

Vagy az olyat amelyiken látszik, hogy a legkisebb mértékben sem alkalmazkodik hozzád, vegy te sem alkalmazkodsz hozzá, mert

annyira nehezedre esik.

2012. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
100%

A legfontosabb tanács: Mindig halgass a szivedre!

Ha pedig valami nem passzol ugorj ki a legelején a kapcsolatból amikor még könnyű!

2012. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

Vagy szervezz tanfolyamokat!

pl. ha szeretsz napozni és fürdeni akkor most nyáron horgásztanfolyamot vagy horgászklubot egy tó vagy folyóparta.

Ha tengerparton akkor tengeri horgásztanfolyamot.

Erre tódulnak a pasik és minddel flörtölhetsz, hogy kiválaszd melyik az amelyik hozzádvaló.


Vagy szervezz tandem kerékpártréning klubot.

Én magam a brit clubban (ahova eredetileg anglozni jártam) krikett edzésen ismertem meg az egyik leggyönyörűbb nőt akit valaha is láttam.

2012. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!