Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora korkülönbség?

Figyelt kérdés
Viszonyítsuk a dolgot egy 19 éves sráchoz, mekkora lenne a minimum kor a lánynál, ami "normális" lenne ( a lány fiatalabb) elmondom érthetően :D tehát ha a csávó 19, akk mondjuk gáz ha összejön egy 15 éves lánnyal? vagy ami normális lenne ha max egy 17 évessel jönne össze?
2012. aug. 22. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok. De sosem tudnám elképzelni magam egy 15 évessel.Talán a 16.De minimum a 17 éves
2012. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én barátom 20 éves, én 16. Nagyon jól kijövünk, nem is érezzük azt a 4 évet. De ez egyéntől is függ.
2012. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos több szempontból nézhető a dolog. Biztos sokan leírták már ezt is, de nem ilyen egyszerűen behatárolható, hogy "normális" esetleg nem az. Ha azt nézzük, hogy a kései tizenéves korban lépnek át az emberek testileg/(lelkileg) felnőtt korba így nehéz konkrét választ adni, teljesen egyén függő.

Egy 15 éves kislánynak még jó eséllyel nincs kialakult értékrendje, teljes személyisége. Ez általában 17 és a fölött kezdődik, de mint írtam teljesen egyénfüggő.

A másik szempontból, a 4 év korkülönbség egyáltalán nem lenne sok, ha például a 20-30-as korosztályra vetítjük ki.

2012. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Min. 16, főleg ha szex is van.
2012. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!