Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm és már régóta beszélünk egy találkozót de sehogy sem jön össze? (többi lent)

Figyelt kérdés

szóval van egy barátnőm akit nagyon szeretek és sajnos még csak facebookon tudtunk sajnos beszélni mert mikkora megbeszéltünk gy találkozót addigra mindig közbe jött valami és egyik nap beszélgetünk és furcsa módon kezd el írni ami nem megszokott tőle mint írás mód. Én nagyon szeretnék vele találkozni de most kiderült hogy valaki más is a háttérben akivel már találkozott stb. és kérdezem tőle hogyha mi is találkoznánk hogy megváltozna ez erre azt feleli hogy nem tudom majd elválik. Sose volt még barátnőm tehát nem tudom mire számítsak mint a találkozón mert most mindent elintéztem SEMMI NEM AKADÁJOZHAT MEG tehát végre találkozunk bár én mé mindig félek hogy őt fogja választani. Kérdeztem tőle hogy ő miben másabb azt írta hogy a viselkedésében kérdeztem tőle hogy szeret-e még erre azt mondta hogy igen de hogy tudom-e hogy van valaki más is akibe szerelmes vagyok mondom persze már mondtad. Kérdezem tőle hogy kit szeret jobban. Azt mondja hogy egy picit őt jobban szereti :(

szerintetek van esélyem vissza szerezni? a találkozónk és még azután ti mit csinálnátok ilyen helyzetbe

15/F



#barátnő #2-ős szerelem
2012. aug. 23. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ti úgy "jártok", hogy személyesen még nem is találkoztatok soha? Ne számíts sokra szerintem... Amúgy baromira szemét dolog hogy a csaj több vasat tart a tűzben egyszerre, én ezt nem tűrném, már rég kidobtam volna ha ezzel jön hogy van egy harmadik.


Sajnálom, de ez már veszett ügy. Keress valaki mást, és ne csak neten ismerkedj! Jobban jársz, hidd el.


U.i.: a helyesírásod botrányos

2012. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pj0tr ***** válasza:
Azt azért tisztázzuk le, hogy neked nincs barátnőd...
2012. aug. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"SEMMI NEM AKADÁJOZHAT MEG"


Legfeljebb a nyelvtan tanárod.

2012. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!