Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos! Ti hogyan reagáltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Ti hogyan reagáltatok volna a helyemben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy féltékeny típus,de ezen még én is kiakadtam(próbálok rövid lenni,bár ki tudja mennyire sikerül):

szombaton barátommal elmentünk a westendbe,épp indultunk volna be a ny-erbe amikor hirtelen elkezdett kiráncigálni az üzletből,mert meglátta a volt barátnőjét(meg a legjobb barátnőjét,akit szintén ismer),akit tudja h utálok és egyből szakadt a röhögéstől,mondtam neki,h menjünk vissza az üzletbe,hiszen nem azért akartunk bemenni h őt lássuk,hanem h vásároljunk. erre nem tudott mit mondani,visszatoltam az üzlethez és bementünk már másodjára. mind a ketten azt lestük,h hol van a csaj,mert barátom jól tudja,h ha kihoz a sodromból akkor ő sem ússza meg(megsúgom,nem vagyok egy nagy darab,153 centi és 40 kiló,de barátom 180 centi és 86 kilóját egy játék alkalmával is akármikor lenyomom)...szóval bementünk az üzletbe,a pasi részre,én nagyba nézem barátomnak a ruhákat,ő meg csak őket bámulja és mire odanéztem a 2 csaj el is tűnt.utána hazajöttünk és avval magyarázta a rángatást h nem tudja,melyikünknél jön egy kattanás és nekiesik a másiknak,szerintem ennél azért kicsivel kultúráltabban is el tudjuk intézni,bár nem tudom,mit nézzek ki egy 14 éves kis pisiből,aki 8 kiló sminket használ minden nap,úgy öltözik,mint egy 20 éves és nem meglepő ha azt mondom,h úgy is néz ki...ja és köldökpc-t csináltat mert 8. osztályba természetesen már úgy kell menni,tuti ő lesz az első az osztályban...én persze barátom miatt nem sminkelhetek,nem hordhatok magassarkút,se cicagatyát és pc-t se csináltathatok,amire 12 éves korom óta várok.szóval mindent írjatok le,ami csak eszetekbe jut a témával kapcsolatban(azt is elfogadom ha kapom a leszólásokat,de annyit még elmondok,h általában barátomnál vannak ilyen és hasonló problémák...1,5 éve vagyunk együtt és ő a 4. lány aki feltűnik a múltjából,míg nekem olyan 8 éves gyerekkori barátságra féltékenykedik aminél soha nem is volt többről szó)...17/L


2012. aug. 23. 09:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem az szúrja ki szemem, hogyha a kiscsaj most 14 akkor max. 12 volt amikor a pasiddal volt, az meg elég zord szerintem... A másik meg, hogy nekem aztán nincs az a pasi aki megmondja, hogy mit vegyek fel, meg, hogy sminkeljem magam... Nagyon gyerekesek vagytok még :S
2012. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
jól látod,mikor annyira tetszett neki,akkor volt a csaj 12,barátom meg 17,de ez az egész állítólag abból indult ki,h a csaj apja meg barátom apja nagy haverok és a csaj mindig,mikor barátom az apjánál volt náluk lógott egész nap(legalábbis a történet nekem így lett "elmesélve")
2012. aug. 23. 11:07
 13/14 anonim ***** válasza:

Legyél határozottabb és nőiesebb.

Ha neked tetszik és jól is áll vedd meg,mond el,hogy Te sem szólsz bele,hogy öltözködik,így Ő se tegye,mert zavar téged.

Ja a párom is azt mondja milyen gáz a feszülős cicanaci,de ha itthonra felveszem akkor egész nap le se veszi a szemét a fenekemről,meg mindig fogdos.Mondjuk én nem venném fel utcára,max hosszított felsővel.

Az megy,hogy egy 12 éves gyerekkel járt elég érdekes(finoman fogalmazva)6.os kislány.Ki az aki ilyesmire vágyik?

Ha annyira érdeklődik iránta akkor szerintem nem erőszakoskodnod kellene,hanem azt mondani"Látom,még nem heverted ki,menj oda hozzá és maradj is ott,mert nem leszek olyannal,aki mellettem más "nőkre" csorgatja a nyálát"

Ha az én párom viselkedik így ott a helyszínen faképnél hagyom és még a telefonszámát is kitörlöm.(Pedig 6éve vagyunk együtt)

2012. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A "járt" egy kissé nagy szó.a csaj hajtott rá.ő meg lesmárolta/elvileg,aztán mi igaz.mi nem én már nem tudom/ és kb 60km kissé sok lett volna köztük.főleg h azóta nem is volt az apjánál.ami azt is jelenti h engem sem mutatott be és amikor kritizálja az apját mikor célozgatok neki h 1.5év után talán itt lenne az ideje általában egy kisebb szóváltás lesz a vége és olyankor a fejéhez vágom h ha annyira nehezére esik felvállalni azt akit szeret menjen nyugodtan a csajhoz.nem kell fölösleges köröket futnia.mert az apja már úgyis imádja a csajt.engem meg nem biztos h valaha is fog.de amíg nem találkozom vele nem derül ki
2012. aug. 23. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!