Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy éreznétek magatokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés
Minden este beszélünk msn-en a pasimmal. Ma ugyan találkoztunk, de én vártam, hogy fellépjen. Hát nem lépett. Se egy üzenet, se egy hívás, mms, bármi, hogy ne várjam, ezért és ezért nem lesz fent. Nem nagyon szoktam lefeküdni anélkül, hogy jóéjt és szép álmokat ne k1vánna nekem. Most miért ilyen tajparaszt?
2012. aug. 23. 22:34
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
#2O Én ezt értem. De nem első eset, talán harmadik-negyedik. Tudom, hogy ő nem bukna ki, ha én csinálnék ilyet. Csak ilyenkor mindig úgy érzem, hogy nem vagyok neki fontos, nem szeret, nem érdeklem, semmibe vesz... Ez a gond.
2012. aug. 23. 22:52
 22/26 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el neki szépen higgadtan, hogy neked ez nagyon rosszul esik, és ilyenkor úgy érzed mintha elhanyagolna. Ha egy kicsit is érdekled őt, akkor ezen ha mást nem próbál javítani amit észre is veszel majd, még ha tökéletes nem is lesz. :)
2012. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 ASOT ***** válasza:

és ezt honnan kellett volna kiszednem a szavaidból, mert nagyon nem ez jött le : "Az esetek többségében én keresem. Úgyhogy megsúgom, ez nem az az eset, amikor ő úgy érezheti, hogy mindig csak ő...és soha sem én" ---> de akkor holnap szépen vond kérdőre.

elvileg ez egy kapcsolat ahol megbeszélitek a dolgokat.

2012. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Persze, hogy kérdőre fogom vonni. Csak kíváncsi voltam a véleményekre.
2012. aug. 23. 23:03
 25/26 A kérdező kommentje:
#22 Már megtörtént...Ezelőtt, néhány esetben. De szerinte csak eltúlzom a dolgot, ő szeret, csak egyszerűen fáradt volt, elvették a netet és nem gondolt arra, hogy sms-t írjon, tudta, hogy másnap találkozunk, beszélünk, ezért lefeküdt.
2012. aug. 23. 23:05
 26/26 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok mint te nagyon rossz hogy a mostani barátnőm nem ír szinte soha mielöt lefekszik h jó éjt vagy valami .de ez van nagyon szeretem és remélem hogy nincs semmi baj.24f
2012. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!