Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párom, szebbnél, szebb nőket nézeget a neten? nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés
persze, tudom a féltékenység is beszél belőlem. De azt gondolom, hogy attól hogy valaki már szült gyereket lehet ugyon olyan szép, mint ők.
2008. máj. 12. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

en is feltekeny tipus vagyok, de en is utalom ha egesz nap noket nezegetne a baratom a netten..es csinalta...

En model is voltam, megis...sok csaj megcsak nem is szebb nalam, megis megnezte oket. En elfogadtam ot ugy ahogy van, es megmondtam h zavar, s ne csinalja. Egy ideig abbahgayja de utana mintha megfeledkezne..

A ferfiak ilyenek, mond meg h zavar, hatha elhagyja, vagy legalabb nem csinalja annyit.

2008. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Minden egészséges férfi szeret szép nőket nézegetni. Biztos te is megnézed a jó pasikat az utcán, strandon, stb. A párod hűséget fogadott nem vakságot. Ha csak nézegeti őket nincs miért aggódni.
2008. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férfitermészetből következik. Valamit lehet változtatni rajta... de teljesen ne akard elzárni ettől. Mondd meg neki, hogy csökkentse kicsit, mert nem tetszik neked. Ezen kívül nézzetek néha együtt - legalább látod majd, mi tetszik neki (kinézet, viselkedés) - és megpróbálhatsz egy KICSIT errefelé változni. Ne sokat, mert téged magadért szeret - de azért néha újíthatsz. Egy férfi a változatossgra vágyik. Volt itt már jó pár ötlet erre, nézd meg ezeket!
2008. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez állítólag kell neki. Mert férfi. Mondjuk lehet, h ez már nekem is rosszul esne, sőt.. Biztos :), de ezt beszéld meg vele. Mondd el neki, hogy neked ez rosszul esik! Kicsit... jelezd neki, hogy talán többet kéne bókolnia, de NEKED :)

Túl komolyra szerintem ne vedd ezt a dolgot, mert egy gyerek után meg főleg szeret, csakhát.. igen, ismételten, férfi.

2008. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Addíg örülj amíg a neten nézi és nem a valóságban.Én sem azért nézem a csajokat mert nem szép b.nőm van.Nagyon is az,sok férfinak fáj rá a foga.Ez genetikailag kódolva,ha eltiltod,majd csinálja titokban.Ez nem MEGCSALÁS!!!Mi együtt is szoktunk csajokat nézni,aztán kielemezzük őket.Próbálj megbékélni a gondolattal,sokkal jobb lesz.Amúgy meg pasik is vannak a neten.
2008. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mia007 válasza:
100%
Sajnos a ferfiak nincsenek tisztaban a kovetkezmenyekkel. Persze igazatok van abban, hogy csak megnezitek oket, de vannak olyan nok, akik elkezdik keresni az okot- vagy hogy is nevezzem- ,hogy mi az ami szebb benne. en pl. ilyen vagyok es nem tudok ellene tenni. Olyan erzesem van, hogy valami nalam nincs rendben, es valtoztatnom kell, barmi aron. es akkor talan en ram is ugy fog nezni. mi 4 eve vagyunk egyutt a baratommal es a mai napig bant, ha megnez vkit az utcan. Raadasul lenezonek erzem, hogy a masik lany is lassa,hogy az EN baratom ot nezi...Veled van es teged szeret, de ha annyira szeret akkor legalabb ugy csinalja, hogy te ne lassd es ne bantson meg vele. Egyutt erzek veled!Puszi
2008. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!