Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meg bocsajtanatok neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg bocsajtanatok neki? Mit tennetek?

Figyelt kérdés

Szoval 1,5 eve van baratom. A kapcsolatunkban voltak mar veszekedesek,szinte mindennap vitatkozunk aprosagokon,de amit mostansaf muvel katasztrofa.

Tehat tegnap elmentunk bulizni,minden nagyon jol kezdodott,jo volt a hangulat stb..O reszeg volt(ritkan iszik),es amikor mentunk haza biciglivel elkezzdett velem kotekedni,mar nem is tudom min,lehet beszoltam valamit vagy nemtom.

Amikor leraktuk nallam a biciglit tovabbra kotekedett velem,setaltunk es egy kavezo elott meg fogta a nyakam es folytogatni kezdte,ezt meg latta 3 nagy darab ember,es kesel meg akartak verni,sirva konyorogtem,hogy hadjak beken.Hazudtam,hogy vicc volt.Alig birtam oket lerazni.Aztan mentunk tovabb ,sirtam.Es egy sotet helyen ossze torte a poharat en meg elfutam,mert azt hittem bantani akar(hulyenek neztek az emberek akik ott voltak)Aztan oda jott,es rditott velem,csupalta a hajam,akkor en meg pofoztam,hogy aljon mar le,akkor hasba rugot,a labam rugdosta,azt mondta,hogy k*rva vagyok,meg tehen,meg csunya,0 vagyok a tobbi csaj mellett ,aki vele akar jarni,hogy amig kintt voltam a baratnoimmel,az enekesno elhivta k.rni,de o nem akart menni(nem tom,hogy elhidjem e neki)Es tovabb csupalt,persze vissza adtam neki,de hiaba nembirtam semmitt.EZt az egeszett vegig nezte apam haverja ,aki kozbe avatkozott,mondta,hogy meg egy ilyen es kinyirja,akkor o elkezdett sirni,hogy en kezdtem,meg nem is utott meg,hiaba mondta az alak,h latta.Amikor elment az alak ujbol csupalt,k*rvazott.A karkotot amit kaptam meg a gyurut eldobtam,mert ideges lettem(nagyon banom,h eldobtam,mert szerettem a karkotot,meg ugye azert neki kellett fizetnie).Ma felhivott es Szia cicam,ugye nem haragszol a tegnapi miatt.Mondom nem...Nem volt kedvem veszekedni.De kicsit meg utaltam,viszont o az eletem.Nelkule szar lenne.Nem tudom,hogy hadjam ott vagy ne.Elnezest ,h hosszu lett,csak nem merem a baratnoimnek elmondani,mert szegyenlem:( 17 vagyok


2012. aug. 25. 11:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szakits vele! A részegek aggresszivak tudnak lenni, de AZ nem mentség arra amit veled tett! Jobb lesz neked nélküle, igy csak kinzod magad. Egyszer majd a kórházban fogsz kikötni miatta törött bordákkal és lábbal, nehogy a karodat is eltörje...Ha ezek után tényleg vele maradsz akkor valami nincs rendben nálad (bocsi, senkinek sem kéne ezt eltürnöd! Ki ő, hogy ezt tegye veled? Senki, csak nagy hiba az életedből, amiből remélem tanulsz!
2012. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
mondtam neki,h nem akarok vele lenni tobbett.Elkezdett orditani,azt mondta,h neki kene velem szakitania.Es most irt h mindjart itt van nallam..felek:(
2012. aug. 25. 13:58
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne engesd be...szólj valakinek otthon, hogy figyeljen rátok, tán laksz egyedül. Én be se engedném.....fel kellene jelentened...megérdemelné....és szakitsz vele mindenképp mondd a szemébe bele....legyen a közeledben valaki ma amikor ott lesz nálad, nehogy megint bántson
2012. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
OMG.....
2012. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!