Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit gondoltok ezekről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok ezekről? Elfogadnátok így a lányt?

Figyelt kérdés

randizgatsz egy lánnyal, összejöttök, úgy gondolod jó a melle, de amikor arra kerül a sor, kiderül, h semmi melle nincs. úgy értem, h 75/A-s melltartó kellene, de még ezt sem tölti ki. h éreznétek magatokat? h átvágtak? csalódottak vagytok vagy neked így is kell a lány?


valamint... egészségügyi okokból (nem szeretném leírni, h mi) nem szőrtelenítem a combomat. igaz szőke, de nem éppen pihés, hosszabb! ez zavarna titeket?


ezek után úgy gondolom, nem vagyok kívánatos, de a külsőmmel ezeken kívül megvagyok elégedve! csak én ezt a 2-t nagy problémának tekintem :(


2009. júl. 25. 22:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

elfogadnék egy ilyen lányt :)

17/F

2009. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne problémázz, még csak 16 vagy, a melled még simán nőhet.

Nem is minden pasi szereti a nagy melleket, én is ismerek olyat.

2009. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!