Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit gondoltok ezekről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok ezekről? Elfogadnátok így a lányt?

Figyelt kérdés

randizgatsz egy lánnyal, összejöttök, úgy gondolod jó a melle, de amikor arra kerül a sor, kiderül, h semmi melle nincs. úgy értem, h 75/A-s melltartó kellene, de még ezt sem tölti ki. h éreznétek magatokat? h átvágtak? csalódottak vagytok vagy neked így is kell a lány?


valamint... egészségügyi okokból (nem szeretném leírni, h mi) nem szőrtelenítem a combomat. igaz szőke, de nem éppen pihés, hosszabb! ez zavarna titeket?


ezek után úgy gondolom, nem vagyok kívánatos, de a külsőmmel ezeken kívül megvagyok elégedve! csak én ezt a 2-t nagy problémának tekintem :(


2009. júl. 25. 22:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
jah szóval ez, most h megosztottad ezt velem járnék is veled ^^
2009. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

nem tömöm ki, csak hordok melltartót, pedig az én méretemre nem kellene... a 70/A-val szerintem nem érnék el semmit, a 75-össel igen, ilyet hordok, de ebbe is nőlhetne még... és hát nincsenek dinnyéim, mert ezek a legkisebb méretek.


szia. de nem pihések sajna... most esküszöm lemértem nagy nehezen...: 1,2 mm kb. :S

2009. júl. 25. 23:31
 13/22 anonim ***** válasza:
96%

Az 1,2 mm az semmi. :) Nekem a karomon van egy cm is, szőke, és csakazért sem szőrtelenítem, épp elég minden más.


A melled pedig simán nőhet még. Igaz lány vagyok, de nekem tetszik is a kis mell. :)

2009. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
ez kedves tőled :D :) mert milyen egészségügyi okra gondoltál, h kamu lehet?
2009. júl. 25. 23:35
 15/22 A kérdező kommentje:
bocsi, elírtam :$ 1,2 CM :S karomon nekem kisebb, de én sem szőrtelenítem ott... szerintem butaság is lenne, mivel nem is egy intim hely :D :) nekem is tetszene a mellem... ha nem lennének előítéletek, stb. :S én sem értem, miért nem lehet elfogadni a másikat úgy, ahogy van. :(
2009. júl. 25. 23:40
 16/22 anonim ***** válasza:
93%

Szia.

Mielött mély depibe esnél,hogy kicsi a melled megnyugtatlak. Én októberben leszek 17 és énis 75/A-s melltartót hordok. Tök nagy öröm volt mikor találtam magamra....yeeee gondoltam magamba. Régen nekem is gáz volt h ilyen kicsi de megszoktam,elvégre nem válogathatok,ez nem kívánságműsor. Majd megszokod...sztem nem annyira gáz...csak ne tömd ki mert tök égő h egyik nap nagy a melled másik nap meg kicsi xD Azért ez feltünő.

Nyugiii majd megnő.

2009. júl. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem ciki ha nem óriási a melled.... legalább 30 évesen nem fog leérni a köldöködig.... a szőrdolog szerintem nem lehet annyira feltűnő...

17/F

2009. júl. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

nekem sincs nagy mellem, 75/b, de igazából az néha nagynak tűnik, de a kisebb meg kicsinek, úgyhogy nemtom mivan, de nemis érdekel :D nekem sosem volt ebből problémám, sztem az sokkal kiábrándítóbb, amikor egy lány felpolcolja a hatalmas melleit, ésha lekerül a melltartó, lelóg a köldökéig. na az gáz. a tied nemgáz.

a combom nekemis pihés, olyan szőke. de pasim kb észre sem vette eddig, pediog több mint 3 éve együttt vagyunk.

hidd el, a pasik sokkal kevesebbet látnak abból, mint amiket te látsz magadon. a felét észre sem veszik

2009. júl. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

ööö és ha megpróbálnád nagyjából epilátorral leszedni a combodról? Azzal simán kihagyhatod az anyajegyeket! Ez csak egy ötlet volt ha már ennyire nagyon zavar. Amúgy meg sztem nem ezek azok a dolgok amik elüldöznek egy pasit. Mindenkinek megmozgatja a fantáziáját a nagy mell, de ha hiszed ha nem valakinek pont az nem jön be. Nekem nagy mellem van, szóval azért mindig vannak "hódolóim", de az a pasi akiért éltem haltam azért nem járt velem mert túl nagy volt a cicim:( életem nagy csalódása volt.

Szóval ne aggódj! legyél természetes és legyél büszke arra amid van! Ha elégedett vagy magaddal az meglátszik, és sokkal szimpibb leszek a srácoknak.

2009. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

számokat nézegetve fogtam és lemértem:D combomon jó másfélcentis szöke szálak vannak(alatta sok szeplővel),karomon van ahol 2 centis is van,szintén szöke,van 70B-s melltartóm....emmelé társul egy olyan pasi aki imád,ekkora mellekkel,szörszálakkal (nem szedem le,kipattogzik,elég mindenütt máshol szedni)


megtehetném h csináltatok nagyobb melleket,véglegesen szörteleniteni mindenhol,van 1-2 csunyább hegem is,fogam között rés van,szeplős vagyok a lábamon nagyon,de ezek hozzám tartoznak,engem igy kell szeretni...

ha szereted magad,más is igy fog téged

22/L

2009. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!