Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan srác aki egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác aki egyedülálló és mégis vágyik kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Szóval olyanok aki átlagon felül jól néznek ki sportosak nincs önértékelési problémájuk,nem itt siránkoznak hogy miért foglaltak a jó csajok,van önálló,gyakorikérdések.hu tól független életük,de mégis olvassák ezt az oldalt;és nagyon sok csajt megkaphatnának ha akarnák?Éreztek néha olyat hogy de jó lenne átölelni valakit,hozzábújni valakihez beszélgetni mélyebben valakivel,stb?
2012. aug. 30. 19:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én! :) Írj privit! :)


F/21

2012. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nem társkeresőzök ha azt akarnám hogy az legyen akkor úgy írtam volna ki,tudok fogalmazni...csak beszélgetni szeretnék hasonló értékrendű srácokkal...de tudod mit,nevezd annak aminek akarod.És nem én voltam az első,akinek hasonló témakörben mozog a kérdése.
2012. aug. 31. 13:04
 23/24 anonim ***** válasza:

"nagyon sok csajt megkaphatnának ha akarnák? ----

Éreztek néha olyat hogy de jó lenne átölelni valakit,hozzábújni valakihez beszélgetni mélyebben valakivel,stb?"


EZ A KETTŐ KIZÁRJA EGYMÁST... hol élsz te? :DDD

2012. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek annyi értelmét látom mint annak, hogy van e olyan éhes ember, aki megenné az éhség csillapító finom ételt?

Minden ember vágyik szeretetre. Ez alap.

2014. okt. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!