Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem tudom mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom mire gondoljak? Akar engem vagy csak hülyit?

Figyelt kérdés
Van egy srác vagyis férfi akivel egy munkahelyen dolgozom!Sokszor beszélgettünk meg elhozott haza,megkedveltem,de van valakije!Mégis egyik este megcsokolt és azt mondta ez édes volt!Azota nem tudom mit gondoljak?Segitsetek!?29 éves vagyok
2008. máj. 13. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
huha...hat a valakijevel lehet rosszul, vagy valofelben, remelem nem csalados, mert az aranyszabaly h soha egy masikert a csaladjukat nem adjak fel..foleg nem ennyire elso stadiumban. Szerintm kerdezd meg h megis milyen szandeka van. sok srac ad egy pusizt.."csak ugy" mert jolesik neki, s aztan el is felejt mindent..kerdezd meg tole mi a szandeka, mert tudod h van valakije, es teged se hulyitsen, mert normalis embert akarsz magad melle, s ne tartson vissza a jo partidaktol, ha csak hulyiteni akar. Ezzel sztem eszrevenne azt is h nem akarmikor kaphat meg teged, meg h masod no legyel neki. Beszeld meg vele gyenesen, mas megoldast nem latok.Eseteg tovabbfajul, s megrosszabb lesz. Meg addig tegyel mig nincsenek kemeny erzelmek a dologban, mert utana csak a ferfi lat tisztan, s a not elvakitja a szerelem.Ugy a legkonnyebb hibazni
2008. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérdezd meg, mit akar, ne szórakozzon veled! ha nem komoly, ne rabolja fölöslegesen az időd az életedből, mert amíg miatta emészted magad, elmész az igazi mellett. és ha nemet mondd, ne szomorkodj! ha egy férfival nem egy irnyba tartasz, hidd el, a legjobb, ha mielőbb vége, mert az értelmetlen.

drukkolok, hogy erős legyél, hidd el, sikerülni fog!!

2008. máj. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudod milyen "stádiumban" van a kapcsoltuk? Ő hány éves?
2008. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!