Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a közös kassza?

Figyelt kérdés

Lehet hogy én értelmezek rosszul valamit, de több ember is másképp értelmezni mint én.

Én úgy értelmezem ezt, hogy az összes pénz közös

Tehát ha a pasi keres nettó 250 e ft-ot, a nő meg nettó 100 e ft-ot, akkor a 350 e ft-ot közösen kezelik. Abból fizetnek ki mindent, ha valakinek szüksége van valamire akkor kivesz belőle pénzt és elkölti amire kell.

De szerintetek ez kicsit nem fura?

Mert pl ha a havi rezsi (kaja, számla) 120.000 ft, akkor az normál esetben havi 60-60 ezer ft kiadást jelentene.

Vagyis a nőnek a 100 e ft-ból maradna 40 ezre

A pasinak a 250 e ft-ból pedig maradna 190 e ft-ja.


Ha pl a nő többet költ mint a pasi, akkor egy idő után a nő már a pasi pénzét költi.


Csak érdeklődöm hogy ti hogy gondoljátok ezt, és hogy "illik" ezt csinálni??


23N



2012. szept. 2. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a közös kassza egyben azt is jelenti, hogy nincs enyém tiéd, ergo tök mindegy, hogy én 100-at rakok bele, vagy 200-at, ha szüksége van a páromnak rá, akkor azt is költheti, mint a sajátját.

Engem nem zavarna ha ebből vásárolna a párom, vagy bármi. Nekem csak annyi kikötésem van, hogy a nagyobb kiadásokat beszéljük meg. Teljesen mindegy, hogy ő keres többet vagy én.

Én úgy vagyok ezzel, hogy ami az enyém, az az övé is (mondom ezt úgy, hogy jelenleg nőként úgy tűnik jobban fogok keresni, mint a párom). Nem számolgatnám folyton, hogy most kire költöttünk többet.


Amúgy a szüleimnél mindig úgy működött, hogy anyu számlára kapta a fizuját, apu kézbe. Számláról vonták a rezsit (víz, gáz, villany, tv, internet, stb). Apué volt az úgymond költőpénz. Abból vásároltunk, mentünk mindenhova. Ami a számlán maradt az ott volt tartalékként, ha nem kellett felhasználni, akkor megtakarításként.

2012. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen jól látod, az esetek nagy többségében azt jelenti, hogy a pasi megkeresi a nő elkölti.

Nálunk előre le volt fektetve a szabály, minden 50-50, ami marad az mindenkinek a sajátja.

2012. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a ffi befizet, a nő kifizet :P
2012. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nettó 250.... hol élsz?
2012. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19:57-nek, nekem megvan a 250 nettó.
2012. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!