Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ti hogy viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ti hogy viselkednétek ilyen helyzetben nem szeretném elveszíteni.22f

Figyelt kérdés
Van barátnőm 4 hónapja nagyon szeretem de 1szerüen nem bízom benne nem hiszem hogy lenne neki valaki más de most hogy elkezdődött a suli kevesebbet is talizunk majd mert tanulni a kell, de én mintha azt venném észre hogy mintha nem is akarna velem lenni, nem is nagyon csörget nem is nagyon ír, meg mintha sexet is nem kivána már anyiszor mint elejében.
2012. szept. 4. 00:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval!

Kezdd el verni! Mármint a farkadat, mert ha így folytatod, más lehetőséged úgyse lesz.

2012. szept. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy ha 4 (!!) hónap után eljutottatok oda, hogy abszolút nem bízol a párodban, akkor mi a halálnak húzzátok még? Azt érzed már nem szeret... Komolyan mondom 4 hónapról van szó, nem évekről! Ott hagyod, majd találsz mást, akivel boldogok vagytok! 22/L
2012. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!