Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi van? Kicsit bonyolult

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Kicsit bonyolult

Figyelt kérdés

Szóval van 3 fiu mindegyikhez van történetem. Leirom ôket és arra lennék kiváncsi hogy miert csinaljak ezt.


1. Nevezzük ezt a fiut Sanyinak. Szoval ma rajzoran allandoan nezett es mikor en meg eszrevettem es raneztem elkezdett rohogni es sugdolozni a haverjat (nevezzuk Józsinak). Mikor vege volt az oranak es pakolom el a dobozokat odajon a Józsi es mondja hogy a sanyi szerelmes belem. (Kozben ott van mellette a sanyi) en meg csak nezek. Utana jozsi mondja hogy sanyinak van sajat varosa (persze csak a rajza de ezt ugy mondja mintha milyen jo lenne a sanyi). Matekoran ujra nezett es kezdodott az egesz elorol.


2. Ez a fiu legyen Peti. Már elozo evben is tetszett. Ma szemezett velem de amikot vele es a haverjaival mentem haza nem is foglalkozott velem de meg ramse nezett. Pedig a suliban allandoan bamul.


3. Legyen mike a bizonyos fiu. Tudom ki tetszett neki tavaly (nemtom meg mindig az tetszike neki). Kitalaltunk a barátnôimmel neki egy becenevet es mikor igy hivjuk mindig megcsikiz a tobbieket pedignem csak engem. De akkor is ezt teszi ha barmi olyat mondok ami "nem" tetszik neki. Matekon direkt mogem ult es neha nekem dol pl ma a suli elott mikor az egesz osztaly beszelgetett. Egyszercsak erzem hogy osszeer a kezunk es az oldalunk (o meg veletlenul sem ment volna arreb).


Köszönöm annak aki végigolvasta ja és a csikizôshõs még annyit hogy nem làtszik rajta hogy undorodna hozzamerni


Elöre is köszönöm a válaszokat :)


2012. szept. 4. 15:08
 1/4 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
Ebből gangbang lesz.
2012. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyiknek tetszel. Az első jó csajnak tart, tuti meghúzna, de lehet, hogy komolyabbat is akar, esetleg nme tetaszel neki, csak túl sokat nézel oda, és épp ezért szivatásból jöttek oda. A második vagy egy lúzer, vagy nagyon szerelémes, és zavarban van amikor együtt mentek haza. a harmadiknak is nagyon szimpi vagy biztos, de szerintem csak szórakozik, illetve havernak.
2012. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hány éves vagy 14?


akkor ez természetes.

2012. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) igen 14 vagyok
2012. szept. 4. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!