Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy barati korrel bulizunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linda30 kérdése:

Egy barati korrel bulizunk evek ota, koztuk van a legjobb baratnom es parja is, mult heten egy diszkoban szorakoztunk es a baratnomet haza vitte mert tul itta magat o visszajott es ramhajtott, es megtortent, azota nagyon szarul vagyok, elmondjam?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 14:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mi történt meg?


És azóta csak vesszőket meg magyartalan mondattagolásokat használsz?


Vagy most is dugnak és lihegsz?


Amúgy szerintem egy kecske volt.

2012. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Egy rohadt ribanc vagy!!

Hogy lehet ilyet tenni egy barátnővel? Én tuti megtépnélek a helyében, undorító vagy!

2012. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Na jo,azert ez tulzas,az egesz nem csak az en hibam,sot,en egyedulalo vagyok most,persze a pasi az szent o megteheti az nem gond,en nem csinaltam semmit szinte hozza kepest,de en viszem el a balhet.
2012. szept. 7. 14:12
 14/17 anonim ***** válasza:

egy nőnek (pláne 30-asnak) legyen már gerince...nehéz lett volna azt mondani, hogy: bocs, nem teszem ezt a bnőmmel....?????


N23

2012. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ehhez akkor is ketten kelletek. hiába a pasi csinált többet... akkor is benne voltál, tehát ugyanolyan hibás vagy benne. de szólj, ha nem jogos az észrevételem!!

mindenképpen mond el a barátnődnek és ne csodálkozz majd azon sem, ha többet nem áll szóba veled! csak gratulálni tudok ahhoz, hogy ilyen jó barátnő vagy!!

a pasit inkább nem is említem, egy gerinctelen féreg!!

2012. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Elmondtam,de addigra mar tudta,elmondta a pasi,aki azota mar az en pasim es boldogok vagyunk,ez van,koszonom a segitseget,es sajnalom azokat akik csak negativ dolgokat irtak.
2012. szept. 29. 21:29
 17/17 A kérdező kommentje:
És még mindig együtt
2014. szept. 18. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!