Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éljem túl a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl a szakítást?

Figyelt kérdés
2 év, majdnem 2 hónap, és vele szeretkeztem először... nagyon szeretem...
2012. szept. 6. 15:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

Én megpróbáltam ismerkedni(tudom, elég hamar), de akkor is folyton csak ő járt a fejemben. Úgy a 3.randi után mondtam magamnak, hogy még nem állok készen. Most viszont, hogy rájöttem, hogy a volt barátomnak nagyon bejön egy évfolyamtársunk(akit szintén látni fogunk még egy jó pár évig), úgy érzem túl vagyok rajta és szeretném, hogy összejöjjenek és boldogok legyenek együtt..igaz, nagyon furcsa érzés látni,hogy most neki udvarol úgy, ahogy előtte nekem és, hogy most az a lány neki a legfontosabb, mikor még pár hónapja én voltam..de egyszer majdcsak találok én is valakit:)

2012. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni! De sajnos egy ilyen pasit hagyni kell a fenébe... Hidd el, én is így vagyok már fél éve, de lassan kilábalok belőle. Már nem visel meg, ha mással látom. De inkább szenvedek, minthogy egy olyan pasival legyek, aki engem nem becsül meg. Előbb-utóbb te is hinni fogsz az észérveknek, meglátod...
2012. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!