Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy mennyire vagyok fontos a barátomnak? Honnan, vagy mi módon tudnám kideríteni? , csak mert mondani bármit lehet.

Figyelt kérdés
Egy ideje együtt vagyunk szeretünk együtt lenni, csak kíváncsi lennék erre, mert hiába kérdeznék rá, mondani bármit lehet. Csak azok válaszoljanak akik normális tanácsot adnak. Köszönöm

2012. szept. 6. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te hogy vagy ezzel, de szerintem egy kapcsolat elsősorban a kölcsönös bizalmon alapszik... Ha te nem így gondolod az elég nagy baj! Ha így gondolod akkor meg BÍZZ már benne!!!

[viszont egy zárójeles -elég MORBID- ötlet, kérj meg egy olyan barátnődet, akiben megbízol annyira hogy nem fog belezúgni a barátodba, hogy próbálkozzon be nála, és figyeljétek a reakcióit.]

2012. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, amúgy megbízom benne annak ellenére, hogy tett már egy két csúnya dolgot, de újra felépítettem a bizalmamat irányába, csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyire vagyok neki fontos.
2012. szept. 6. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez kissé kezd átmenni psycho-ba!
2012. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!