Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első szakítás, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szakítás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
életem első szerelme. 3 és fél év után közös megegyzéssel vége lett. a távolságot nem bírta a kapcsolatunk, ezután még ennyit se találkoznánk mint eddig. de nagyon rosszul érzem magam, nem tudok aludni sem. mit tegyek? 20 éves lány vagyok. vele nőttem fel szinte, még szinte gyerekek voltunk mikor összejöttünk. de ki is hűlt a kapcsolatunk, sok veszekedés, távolság... mit tegyek? újra összejönni vagy ne?
2012. szept. 7. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg magad túltenni rajta. Ha megint összejöttök, csak rosszabb lesz. 19/F
2012. szept. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nehéz ezt elfogadni, de inkább próbálj meg mást keresni, ő meg maradjon meg mint szép emlék!
2012. szept. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mennyi idő míg kiheverem? nem tudom elképzelni az életemet nélküle. mindenhol ott volt az életem legfontosabb eseményeinél. :'( annyira ki vagyok
2012. szept. 7. 23:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, lehet pár hónap, lehet pár év.
2012. szept. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és ilyenkor szoktátok még hívni egymást? a barátom azt mondta h hívjam fel, mert így könnyebb lesz, de sztem csak rosszabb. ma még mondtuk egymásnak h szeretjük egymást és csókolóztunk is. de mégis vége.
2012. szept. 8. 00:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát csak ötleteket tudok adni, tapasztalatom sajnos nincs :/. Én minden kommunikációt megszüntetnék a másik féllel. Ha a viszonzatlan szerelemben bejött, akkor talán egy szakításnál is hatásos.
2012. szept. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez egy ördögi kör aminek akkor lesz vége ha valamelyiktek kilép belőle. Ha tovább beszéltek csak rosszab lesz. En 3 hónapja szakitottam egy fiuval akivel utánna még 2 hónapig igy kinlódtunk mint ti de egy hónapja már nem beszélünk meg csúnyán összevesztünk és hidd el azóta jobban érzem magam és már túlvagyok rajta.
2012. szept. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első nagy szerelmem után körülbelül 2 év alatt sikerült normálisan helyrerázódnom. Bár, mi csak 7 hónapot voltunk együtt. Utána jó ideig nem beszéltünk, aztán elkezdtünk találkozgatni, beszélgetni, de nem volt köztünk se csók, se semmi, csak elmentünk sétálni, stb.stb...

Idén (3 évre rá) összejöttem egyik jó ismerősével (barátjának nem mondanám), addig mondhatni legjobb barátok voltunk. Azóta nem beszélünk, vagy ha beszélünk is, tuti veszekedés lesz a vége. Anno ő szakított velem, elég csúnyán. Most ő akarna együtt lenni velem, de megtanultam hogy hogy kell tudnom erősnek maradni.

Kitartás, iszonyatosan nehéz lesz, de le kell zárnod. Lehet hogy 1-2 év múlva újra egymásra találtok. Fiatalok vagytok, éljetek. Járj el te is bulizni, foglald le magad amivel csak tudod. És hidd el, az elején nehéz nagyon, aztán egyre kevesebbszer fog eszedbe jutni.: ) Fel a fejjel.

2012. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
most jutottam el oda, h felfogtam h nincs visszaút. próbálom túltenni magam rajta, de még egy ideig eltart majd.
2012. szept. 8. 19:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam keresni az exeimet, mert még csak rosszab lesz.
2012. szept. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!