Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a barátotokkal/ba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátotokkal/barátnőtökkel azért, mert megbukott?

Figyelt kérdés
A barátnőm (15) most megy 10. osztályba, én (16) most újra járom a 9. osztályt. Ha igazán szeretjük egymást, ez miatt szakíthat velem?
2009. júl. 29. 15:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Engem sem érdekelne, nem szakítanék. Elég hülye indok:D Vége, mert megbuktál:D Neeeee

16/L Honey

2009. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha igazan szeret akkor nem de ha megszokasbol van veled vagy rad un akkor lessz kifogasa. Es TANULJ mert magadnak tanulsz nem a szuleidnek es masnak.
2009. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
16:01 gratula!Jó hülye vagy:)ennyire szeretheted akkor a pasid...vagyis semennyire!Ez nem szakítóok
2009. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ha Téged nem zavar, akkor nem kell. De szerintem égő, hogy valaki ennyire nem tanul, hogy megbukik, és nem egyetemről beszélünk... egy kapcsolat nem csak a simi-humiból áll, hanem abból, hogy a másikból a legjobbat hozzuk ki. Ez most nem igazán sikerült....majd jövőre:) a szerelem inspirál...:)
2009. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%
19:20-asnak: Számomra az. De még jó, hogy nem egyezik a véleményünk. Egyébként kikérem magamnak, nem vagyok hülye. Te biztos az lehetsz, ha már így nekiálltál sértegetni, csak mert nem vagyunk egy állásponton. 16:01-es voltam.
2009. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azért megoszlank a vélemények. Mivel még fiatalok vagytok és a válaszadók többsége is fiatal(aki azt írta nem érdekli, hogy ha apárja megbukik), ezért valszeg nem fog veled szakítani.Én már kicsit idősebb vagyok és máshogyan gondolkodom.Régebben engem sem érdekeltek az ilyen "link"dolgok, sőt én is volt, hogy rosszul ment 1-2tárgy!De most már tudom, hogy atanulás nagyon fontos,főleg a végeredmény,mert csak az alapján tudsz a későbbiekben elhejezkedni..1-es osztályzatokkal nehéz lesz jó iskolát találnod és a későbbiekben jó szakmát, amivel majd eltartod a családod.

25/L

2009. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!