Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor akar valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akar valamit vagy nem? (történet lent)

Figyelt kérdés

Két hónapja meg ismertem egy lányt(16), a mekiben véletlenül mellé ültem :D, msn cím csere, stb. Egyik focimeccsemre odajött a barátnőjével, aztán amikor vége lett beszélgettünk egy órát, semmi különös nem volt. Utána ketten találkoztunk, csókolóztunk, azaz csak akartunk, kb. 3 másodpercig sikerült elkapnom:D, mert elfordította a fejét, és mondta hogy most nincs kedve.. (ilyet sem hallottam még) seggére rányúltam, erre meg megkérdezte hogy jó érzés e a nagy seggét fognom.. ő inkább csak ölelgetett..:D búcsúzáskor szájra adtunk egymásnak puszit :D lol :D aztán kikötötte utána hogy erről a találkáról a legjobb barátnője meg ne tudjon.. (ezt sem értem miért..) egy ideig msnen tartottuk a kapcsolatot, beszélgettük, belementünk fiú témába is, azt mondta bejövök neki, találkozzunk,de úgy, hogy én is viszem az egyik haveromat meg ő is hozza a barátnőjét. Belementem oké. A találkozó előtt 1 órával haverommal beakartunk járni a helyszínt, és lám? Ott volt ő meg a barátnője 2 másik sráccal. Odajöttek hozzánk hogy akkor ugye itt fogunk találkozni. Mondtuk igen, aztán ők elmentek. A találkozó időpontjában ott voltak, kérdőre vontuk őket(haveromnak bejött a másik csaj is:D), hogy még is kik voltak ezek, erre válaszolták hogy csak jó haverok. Picit mogorvák lettünk és kérdezgettünk a csávókról de hát ez van, és ez nem tetszett nekik, és otthagytak minket. Írtam neki sms-t másnap, hogy bocs a tegnapiért, amire ő azt válaszolta hogy semmi baj, de nem szereti ha a haverjait leszólják vagy piszkálják. Msn-en meg már 1 hete nem is írt.. ha én írok neki, vissza sem ír, csak amikor már elmentem, hogy bocsi, nem voltam itt..telefont sem veszi fel. de viszont küldött egy sms-t, hogy szeretlek.. :D most akkor ő akar valamit vagy nem? nagyon jó csaj, haverjaimnak is bejön, szívesen behálóznák, de ő az enyém:D Nem értem ezt a csajt.. :)

F17


2009. júl. 29. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
beszélj vele erről... ezt mi nem tudjuk eldönteni hogy akar-e vagy sem... kérdezd meg tőle és megtudod... amugy a történet alapján szerintem ő sem tudja mit akar, de élvezi hogy körülrajongják a fiúk és szórakozik egy kicst...
2009. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem ez úgy volt,..hogy még csk 16,szóval nm várhatod el, h csak veled találkozgasson.

Arra nem gondoltál, h talán a barátnője kérte rá, h menjenek egy dupla randira?

Amilyent veled is megbeszélt..

Vagy tényleg csak haverok voltak..lehettek volna 3an is ők meg ketten csajok.

Vagy ha egy srác lett volna akkor is paráznál?

Bocs,csak annyi magyarázat eszembe jutott:D

Amúgy a látszat néha csal..ne feledd.

2009. júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon is akar valamit:D msnen meg biztos nem volt ott vagy mástcsinált vagy bármi... telefont meg épp nemhallotta.:D és kettesben kell mindig találkozni h még véletlenülse tudjon titeket senkise zavarni.:D ismerjétek meg egymást jobban. beszélgessetek sokat és csak kettesben ;D
2009. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy nem vágja mit akar,vagy csak szórakozik xD

Hívd el tényleg kettesben valahová:)

2009. júl. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ejha ez a aztán felfedező út a csaj részéről :D


javaslat: tiltás, törlés

2009. júl. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!