Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan ember mint edward cullen?

Figyelt kérdés
NEM azért mert vámpír. nem is a külső. A belső. Minden fiú utálja mert ő csak egy bu*i vámpír meg csillog. FIÚK: " Nem veszitek észre hogy nem Robert pattinsonra vágyunk hanem egy kedves udvarias emberre ? Nem veszitek észre hogy ti is lehetnétek a mi "hősünk" ? miért nem veszitek észre a lényeget? :) szeretnék értelmes beszélgetést hallgatni nem edward oltását nem a személy a lényeg ... a viselkedés

2012. szept. 14. 18:57
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
sajnálom.Nem akarok egy tudatlan hülyének tűnni aki még helyesen sem tud írni:/ csak siettem.Általában megy ez a helyesírás :) és pont ezért írtam ki hogy a normális emberek megnyugtassák az olyan lányokat akiket szintén érdekel ez a kérdés :)
2012. szept. 14. 19:26
 22/30 anonim ***** válasza:
Azért tegyük hozzá, hogy a twilight egy amerikai PROPAGANDAFILM!!!! Az a célja, hogy a tiniknek azt súgja, hogy ne feküdj le fűvel fával és, hogy a házasság érték, ami ugye ma amerikában gyakorlatilag az esküvő körüli felhajtásról meg a fehér ruháról szól, nem az esküről magáról és nagyon sok a válás is, stb. Szóval ez egy nagyon kisarkított film eltúlzott szereplőkkel, amilyen a valóságban nincs és nem is volt és nem is lesz. Udvarias férfiak persze vannak, de azért nem szabadna egy film alapján elképzelned az ideális férfit, mert mindannyian emberek vagyunk, vannak hibáink, de nagyon sokan törekszenek azért. Nehéz megtalálni az egyensúlyt, hogy ne legyél távolságtartó, társként kezeld a másikat (kicsit haverként is), de közben még udvarias is legyél. Szerintem egyébként a főszereplő túlságosan távolságtartó a filmben, a valóságban egy kapcsolat így nem működne...
2012. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Van. Pl. a Robert Pattinson pont úgy néz ki.


De vigyázni kell vele ha fel akarnád szedni, mert lehet hogy nem vámpír. A múltkor láttam egy képet amin a mátrixból a Neó meg a Szmiszügynök kedélyesen vihorászik együtt a forgatás szünetében. Egy világ dőlt össze bennem, hogy nem is utálják egymást.


Lehet ez is átverés, és az Edward Cullen nem létezik, csak megjátsszák. Szóval óvatosan :)

2012. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Sajnos a 2-es és a 3-mas beírót meg tudom erősíteni! Mindig nagyon udvarias és kedves voltam minden lánnyal, de nekik a bunkó hatalom ittas férfiak kellettek...hát alaposan rá is b@sztak a legtöbb esetben. Sajnos ez nem vigasztal.

Ja, Edward Cullen nem létezett, nem létezik, és nem is fog soha. Ahhoz, hogy Bella baromi idegesítő nyafogásait el lehessen viselni, emberfeletti erőre lenne szükség!

2012. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

1. tudom hogy nem létezik nem 2 éves vagyok én ezt arra értettem h nem bunkó .

2. Nem igaz . Mi szeretjük a kedves srácokat ha jól néznek ki de általában azok a kedvesek akik meg úgy néznek ki hogy...( nem akarok bunkó lenni de az agyamra megy hogy a rondák ezt így fogják fel ) na most aztán jöhet az oltás.... alig várom hogy szidjanak. de azért remélem érti pár ember

2012. szept. 15. 08:54
 26/30 MadameViciouse ***** válasza:

Mert a helyes pasik sok nő közül választhatnak,így nem is erőltetik túl a kedveskedést,mert a külső pótolja a belső értékeket.Vagyis valahogy így gondolhatják.

Viszont ez nem azt jelenti,hogy egy helyes fiú nem lehet normális.Ha pl beleszeret a nőbe Ő is ugyanolyan figyelmes és édes lesz mint a csúnyácska fiúk.

Ha pedig olyan férfi lenne ,mint az a vámpír pasi,akkor tuti full depressziós,tele gondokkal.Kétlem,hogy ilyet szeretnél,de ez esetben javasolnám a goth fiúkat.

Ők romantikusak,elmélkedők,pesszimisták...Na nem mind,de sok:D

2012. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
utolsó ngyon igazad van :))
2012. szept. 15. 16:08
 28/30 anonim ***** válasza:
Igen fíúk ,hát persze ,mi lányok a bunkó,köcsög fiúkat szeretjük....mert nekünk ugye az a jó. Annyira elegem van amikor azt hajtogatjátok, hogy ti persze milyen kedvesek és megértőek vagytok ,de a lány csak barátként tekint rátok.Akkor most elárulom az igazságot: azért nem akarnak veletek járni mert nem tetszetek nekik .Ennyi. Lehet,hogy ez most nagyon bunkón hangzik ,de ez a véleményem . Továbbra is legyetek ilyen jó barátok és majd egy másik lány akinek tetszel boldog lesz veled....:)
2012. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Nézd én mások és közeli ismerősök véleménye szerint helyes jóképű pasinak számítok viszont nem vagyok egoista mivel a legkevésbé sincs rá okom mellesleg az öntelt beképzelt embereket kifejezetten rühellem attól függetlenül hogy milyen nemű az illető és minden esetben akad kivétel sajnos a negatív 90% miatt elég nagy problémát okoz megtalálni a csekély 10% embert akiknek a személyisége nem tükrözi a mai romlott világ trendi elvárásait és Edward Cullen személyisége egy olyan embert testesít meg aminek a kiinduló pontja a romantikus belső női vágyak: Jóképű, intelligens, udvarias, művelt, és nem helyezi a fő hangsúlyt a szexre ami tulajdonképpen a "tökéletes férfi ideállt" jelképezi lehet hogy különösen hangzik de annak ellenére hogy a lányok szerint vonzó srác vagyok nem élek vissza az adottságaimmal mert ha csak a külső szempontokat venném figyelembe az saját magammal szemben eléggé szürreális lenne egyébként amit a kérdéseddel alapján leírtam számodra a te egyéni dolgod eldönteni hogy hasznos volt e a véleményem a témával kapcsolatban. azért remélem segítettem választ találni a kérdésedre :)
2012. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
oké akkor kérlek klónozd magad:D jó sokszor! vagy nyiss tanfolyamot ;)) köszönöm a véleményed :DD
2012. nov. 19. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!