Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem hogy elmenjen a számba! Nagyon rossz ize van?

Figyelt kérdés
kb fél éve csinálom neki szájal is...és néha belegondolok hogy milyen lenne ha elmenne a számba de ismerem magam és tudom hogy lehet odahánynék:( nagyon rossz ize van? 17 éves csaj
2008. máj. 15. 22:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sztem nem gáz, én le szoktam nyelni a barátomnak. Mondjuk nagy szerelem kell hozzá, olyan igazi mély érzések, meg vágy, meg az, hogy nagyon akard, minden porcikáddal, hogy a szerelmednek minél jobb legyen. Próbáld ki, max kiköpöd. (azért őszintén szólva az első pár alkalommal ha visszaemlékszem én is majdnem kidobtam a taccsot. De tényleg, tarts ott pzs- t, max utána belekened vagy valami...)
2008. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

En azt mondtam annak idejen h en meg be se falom a .... nemh akarmit is a szamba vagy lenyeljek. Mar par eve baratom van, es megkert h csinaljam mert neki egy fantaziaja ez es jolesne.

Es en nagyon huzodtam az otlettol de valahogy ugy belevitt, h eszre sem vettem. Igen nicns jo ize, de egy ido utan megszokod...de nem is veszes..

Majd ha egyszer ugy erzedh a partnered annyira kielegitett h o is megerdemel egy kis jutalmat es bevallalod, akkor mehet a dolog.

2008. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed magad kész rá, hogy lenyeld akkor ne tedd.

Én általában lenyelem és semmi rossz nincs benne.

2008. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!