Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor jött el az a pillanat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jött el az a pillanat, mikor úgy érezted, hogy szerelmes lettél?

Figyelt kérdés
Úgy értem mit mondott vagy csinált a másik fél,ami után úgy érezted fellobbant benned a szerelem.És mennyi idő után érezted?
2009. júl. 31. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elkelett mennie dolgozni, es tudtam hogy nem latom hetekig. Utolso nap, elotte, sirni kezdtem, hogy elmegy, o is sirt:-s ... nah akkor ereztem hogy mar szeretem :) 17/l
2009. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Reggel felkeltem, kinyitottam a szemem és mosolyogtam, mert ő volt az első gondolatom.
2009. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindig is vonzott a lány, amikor megismertem már szerelmes lettem egyből. Minden gondolatom az övé kb attól a naptól fogva hogy megismertem.
2009. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

4 éve ismertük már egymást (csak barátok)...egy népzenei találkozón felkért táncolni, majd beszélgettünk, aztán ő megcsókolt és akkor lettem BIZTOS BENNE, hogy szerelmes belém és én is így érzek iránta :)


(remélem valamennyire "segítő" gondolatot írtam) :)

2009. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen :) Köszönöm szépen a válaszokat!! És persze várom a többi kedves ember tapasztalatát is! :)
2009. júl. 31. 19:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Én akkor, amikor rádöbbentem, hogy azért vagyok olyan szétszórt és bamba, mert egyfolytában rá gondolok és szörnyen hiányzott. amúgy ez szerelem volt szinte első látásra, már amikor először megláttam, éreztem, hogy ebbe az emberbe bele fogok esni. volt pár csók..stb, de sajnos nem lehetett enyém a srác.

23 L

2009. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ismerős érzések..Sajnálom!:( Köszi,hogy megosztottad!:)
2009. aug. 1. 14:20
 8/11 StephanieXx ***** válasza:
Én megfogadtam,hogy soha nem leszek szerelmes mert nem akarok csalódni..egész jól ment amíg meg nem ismertema volt barátomat...nagyon aranyos,kedves,intelligens volt..:S...és akkor jöttem rá,hogy BELESZERETTEm,mikor lefeküdtünk aludni csak két órára mert a TVben volt egy jó film...és én elkezdtem nézni miközben alszik....csak akkot tértem magamhoz,mikor csörgött a telefon,hogy nehogy elaludjunk a filmről..2 ÓRÁN KERESZTŰL néztem....észre se vettem..az idő csak úgy eltelt...kinyitotta a szemét és én csak azt tudtam mondani könnyes szemmel,hogy "Úristen szeretlek"....SAjnos vége lett.....de többbet nem essek a ebbe a hibába:)
2009. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát igen én is hányszor megfogadtam már..:) De ez az a dolog amit sajnos nem lehet betartani!

Remélem nem azért lett vége,mert ezt mondtad!?

2009. aug. 4. 15:02
 10/11 StephanieXx ***** válasza:
Nem azért lett vége..azt mondta kedden,hogy szeret..szerdán egy apróságon felkapta a vízet és azt mondta,elege vana bból,hogy nevelnie kell...és hülyeséget csinálok(Pl.:nem ötöst kaptam hanem 4.est a suliban:Sfigyelmetlenség...:S)És pénteken azt mondza,hogy "nem tudom mit érzek"nem tudja,hogy én mit érzek iránta...pedig szerettem nagyon,és "szünetet"akar....nos ez volt:(
2009. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!