Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez a pasi tőlem?

Figyelt kérdés
Nem tudok rájönni, ilyen még nem volt velem. Általában mindig tudom, hogy mik a szándékaik, de Ő olyan más. Nem tudom, hogy ez álca vagy nem is érdeklem annyira... Lehet Én vagyok a hibás, régebben randiztunk és eltűntem. lehet ez az oka ennek a minden mindegy, hűvösebb viselkedésnek? Nem látom rajta, hogy annyira oda lenne értem, nem bókol túlzottan, nem is értem akkor miért találkozik velem...

2012. szept. 17. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
én se.
2012. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D Nem csodálom...
2012. szept. 17. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha így viselkedik veled,akkor miért vagy még mindig vele?Nem magadat kéne hibáztasd..1nő igenis érezze magát nőnek a pasija oldalán és fontos a kellő figyelem,persze kölcsönösen!
2012. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit vársz tőle ha már egyszer pofára ejtetted? Ha akarsz tőle valamit akkor neked kell újra elnyerni a bizalmát, ha nem akkor meg ne találkozz vele.
2012. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt, párszor találkoztunk most nemrég. Persze jogos lenne, ha azért lenne ilyen mert egyszer már eltűntem szó nélkül. De ez a bajom most, hogy nem tudom ez az oka, vagy az hogy nem érdeklem igazán. Nem csodálkoznék, ha e miatt nem sok reményt fűzne ilyen téren hozzám. Viszont engem nagyon érdekel, csak egy baj van, nem szeretek kezdeményezni, nem akarok pofára sem esni...
2012. szept. 17. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne ostorozd magad,ha érdekel óvatosan add a tudtára és így nem is kezdeményezel!Sok sikert!:)
2012. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!