Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnél állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnél állandóan bepróbálkoznak mindenféle fazonok. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Az a történet, hogy egy hónapja összejöttem egy feltűnően szép lánnyal. Nagyon jó a kapcsolatunk, és bízom is benne. Szeretünk eljárni szórakozóhelyekre táncolni, ahol rendszeresen bepróbálkoznak nála más férfiak, pl. amíg kimegyek a wc-re vagy elmegyek a pulthoz. A múltkor pl. egy kávézóban a pincér próbálkozott be nála egy számcserével, amíg kimentem a mosdóba. El is mesél nekem minden ilyet, és hárítja is az összes közeledést, de engem ez borzasztóan zavar.

Nem vagyok egy olyan tekintélyt parancsoló kopasz állat típus alkatra, akinek nem mernek hozzászólni b.nőjéhez, bár 190 magas vagyok, de elég vékony alkat. Most mellette jöttem rá igazából, hogy elég féltékeny típus vagyok, de Ő nagyon fontos nekem, és ha esetleg egy ilyen bepróbálkozó miatt elveszíteném őt, az nagyon megviselne.


2012. szept. 18. 21:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit! Nálam is így van, szinte teljesen illik a leírás, csak nálunk én vagyok a csak és már régóta együtt vagyunk. Nőként megalázónak érezném, ha a pasim beleavatkozna ilyesmibe, meg úgy, hogy nem bízik bennem. Az önbizalmamnak amúgy jót is tesz, hogy még mindig próbálkoznak, de úgyis elhajtom őket, szóval ebből nem érdemes ügyet csinálni. A barátom is majd vegveszik néha a féltékenységtől, de ilyenkor megpróbálom elviccelni a dolgot, ami általában sikerül is, és rájön, hogy nincs mitől tartania. Szerintem ne avatkozz bele, ez a barátnőd dolga, nem a tiéd.
2012. szept. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

8. vagyok!

Muszáj megbíznom benne,különben már rég becsavarodtam volna.Csak iszonyatosan idegesít a puszta tudat, hogy milyen sokan bepróbálkoznak nála minden egyes nap. A nőknél ez a meló olyan, minta férfiaknál az úszómester, szinte meg sem kell magukat erőltetni ahhoz, hogy félrelépjenek. Különben nem nézem ki belőle, hogy ilyen flörtbe belemenne, ahhoz túl kedves és arany szívű és tudja, hogy engem ez nagyon kicsinálna, inkább bele sem gondolok.

2012. szept. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!