Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknak mégis miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak mégis miért csak az a nő kell, aki túráztatja őket?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem. Mielőtt még jönne mindenki azzal, hogy biztos valaki megbántott és most általánosítok, nem, nincs így.

A férfiak egyrészt azt mondják, hogy az elérhetetlen nő sokkal izgalmasabb, aztán meg azt, hogy az ilyen nőben többnyire csak a megszerzése az érdekes. Nőként gondolom azt, hogy sok nőnél manír ez az elérhetetlenség és ezzel leplezik, hogy unalmasak, de ne legyen igazam.

Aztán a pasiknak az a baja, hogy mi a fenéért kell kitalálniuk, hogy a nő mit akar, hogy miért várja el minden nő, hogy ugráljanak neki, de az is baj, ha nem túráztat, mert az túl könnyű.

Tehát ne kelljen már utána futni, mint egy kutya, mert az megalázó a férfiaknak, de ha pl a lány lép először, mondjuk elhívja egy kávéra/ír neki(egyszer, nem a zaklató nőkre gondolok) akkor megijednek, még akkor is, ha előtte rohant utána, mint a fene.

Szóval mégis hogyan kéne viselkedni? Csomó barátnőm küzdd ezzel. Ha jelezzük mit szeretnénk az is baj, mert a pasi dolga lépni, de ha nem jelezzük is baj. Mégis mi a helyes viselkedés?


2012. szept. 19. 21:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
ahogy látom itt már meg lett beszélve minden :)
2012. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért van ez így, de így van nálam is. Egy kivétellel a barátnőim nem tudtak érdekesek maradni a számomra pár hónapnál tovább. Nem jelentettek onnantól semmi kihívást, és egyszerűen nem tudtam elviselni. Nem tudom hogy mi ennek az oka, de a megoldást tudom: ne add magado oda senkinek 100% -ban, csak 99,99 -ben. Fontos, hogy a másik érezze, hogy szereted, de azt is, hogy ez nem annyira magától értetődő dolog, ezért minden nap meg kell küzdeni.
2012. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"ha lenne pár randi és utána szex, amíg jó, aztán ha kialakul valami kialakul"


Nálam is ez van.Évek óta.Max pár tali szex és kész,eltűnnek a férfiak. Nagyon kis százalékban tűnik el azért,mert bevallja, hogy szerelmes és sértődöttnek érzi magát,amiért én megmerem mondani, hogy nekem ehhez még idő kell.Többségében meg besz*riak elmondani, hogy bocs de ennyi volt.Jó voltál az ágyban bébi,de már szexet se akarnék tőled. Még olyan is,aki utána egyedül maradt teljesen,szóval mégcsak nem is egy nőcsábász, hogy minden hónapban eljátssza ezt más nőkkel....


A legjobb mégis az, hogy sóherok.20-on felül mégjobban.Egy mozi náluk már luxus,vagy egy kávé,és multinál dolgoznak jó fizuval... Szóval nem tudom miért nem kapnak normális neveltetést :D


A telefont is luxus felemelniük,gyökérmódon inkább pötyögnek a fb-on,meg egyéb csevegőkön....Nem normális ez a világ,én mondom.


Kérdező:nincs garancia.Majd csak betalál valami igazi férfi egyszer aztán kész:)

2012. szept. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!