Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 22 éves lányhoz korban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 22 éves lányhoz korban ideális 42 éves férfi?

Figyelt kérdés
Én egy 22 éves bölcsész csaj vagyok. Van egy 42 éves férfi ismerősöm, akibe teljesen bele vagyok már esve. Még nem találkoztunk de kb 2-3 naponta facen rám ír, és akkor nagyon jókat beszélgetünk. Ez a férfi egy nagyon komoly üzletember. Mindig az idősebb férfiak tetszettek és talán én is nekik. mert én sokkal érettebb vagyok a korosztályomnál -sokan mondják is. Csak egy probléma van a profilja szerint nős. Szerintetek működhet hosszútávon?
2012. szept. 20. 18:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem beszélgetnék vele meg semmi. Interneten bárki bármit mondhat, és bármilyen képet kirakhat. Komoly üzletember.. ja hát persze, máshogy nem lehet becserkészni a libákat :D

És az én véleményem szerint egy nős ember ne írogasson senkinek, főleg ne 20 éves csajoknak. Én már jó pár ilyet leépítettem interneten, mert természetesen nálam is bepróbálkoznak, de én nem dőlök be nekik... én is 22 éves vagyok :)

És te is hagyd figyelmen kívül ezt a pasast vagy tiltsd le, különben csak belebonyolódsz egy olyan kapcsolatba, ahol kihasználnak (szexuálisan) és nem utolsó sorban szétmehet egy család is.

2012. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ezzel az erővel nyugdíjas otthonból is választhatsz magadnak partnert! Azokkal még nem próbáltad? Megfordul ez a világ! A csajok 20évvel idősebb pasit akarnak, a pasik meg 20évvel fiatalabb csajt! Röhej!
2012. szept. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem gúnyolódást kértem, hanem vélemény. Igen, komoly üzletember, egy bankban dolgozik, de mást nem tudok a munkájáról. A másik srác (a 31 éves) pedig most végzett a jogi egyetemen, most keres munkát. Ügyvéd szeretne lenni. De nekem az előbbi jobban bejön
2012. szept. 20. 18:34
 14/22 anonim ***** válasza:

"Nem sértegetést kértem. Igenis német- töri szakos vagyok, de utána jogra is szeretnék járni. De most nem erről van szó."

Akkor miért írtad le, hogy bölcsész vagy? Te is azt mondod, nem oszt, nem szoroz. Hát akkor? Én is bölcsész vagyok, jippíjé és max. az oktatási kategóriában írom le, mert máshová... minek?

Egyébként nem vagyok meglepődve, van gerontofil ismerősöm, végülis miért ne, jól van, nem fogom ezért leordítani a fejed... Bár mondjuk az is számít ám, milyen az életviteletek, összepasszoltok-e. Két egyetemista beosztású emberke valahogy, ahogy észrevettem, jobban kijön egymással, mintha az egyik már évtizedek óta dolgozna, a másik meg még _mindig_ semmi, senki.

Figy, én olyan vagyok, hogy ha valakinek van kapcsolata, ráadásul esetedben nem is olyan kis limonádé egyhetes dolog - akkor nem mászok. Nem tudom, mennyire szeretsz harmadik lenni egy PÁRkapcsolatban, vagy éppenséggel kibírod-e, ha a felesége kiborítja a bilit és kb. téged is porrázúz, a fazont is kiteszi a fenébe. *kezetszéttár*

2012. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
most miért szóljátok úgy le h bölcsészként több esze is lehetne? amikor az ember bele van zúgva vkibe, teljesen másképp látja a dolgokat. ezért is jó ilyenkor ha megkérdezi mások véleményét, és ő megkérdezte, tehát végülis jól járt el h ilyen esetben kíváncsi volt mások,kívülállók meglátására.
2012. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ahogy látom neked inkább a melója imponál. Fogadjunk ha ez a 42 éves emberke építőiparban dolgozna tuti nem kellene, akármilyen kedves aranyos :) .. tipikus.

Egyébként meg korban a 31 már annyira nem gázos.. több csaj ismerősöm van akik 20-23 évesek és 35-38 éves pasijuk van.. Nekem jobban bejön a nálam 2 évvel idősebb pasim :))

2012. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mi ez a facebook-love? "...a profilja szerint nős." Remek, hogy már mindent a facebook-on tudunk meg, de tényleg.

Ja, hogy üzletember. Már mindent értek. :)

2012. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Belezúgtál egy vadidegen pasiba, aki csak úgy bejelölt facen, és elkezdett írogatni neked??

Nem akarlak énis bántani, de térj már észhez! Vagy unalmában chatelget, vagy le akar fektetni. Nem csak téged, hanem gondolom sok mást is. Én amúgy vissza se jelölök olyat, akit nem ismerek, és főleg nem kezdek el vele beszélgetni.

Ne csináld már, hogy nincs az egyetemen, vagy a baráti köreidben egy olyan fiú, aki SZEMÉLYESEN szimpatikus neked. Ha nincs, akkor se aggódj, majd lesz, de az ilyen interneten csajozgatós vén kecskéket felejtsd el!

Amúgy ha személyesen ismered, és 100%ban összeilletek, akkor érdemes csak ezen gondolkodni.

Így max szexuálisan működhet, de csak akkor ha maximális vagy neki. De gondolom nem arra vágysz...

2012. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem sértegetésből írtam, azt amit. Hanem csak a véleményemet. S amint azt te magad is kérted, csak a véleményekre vagy kíváncsi. Leírtam, ennyi.
2012. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

teljesen ideális szerintem.ez egy örökké tartó szerelem lesz,hidd el!

azzal pedig hogy nős miért foglalkozol?hisz bölcsész vagy! xD

2012. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!