Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos, hogy a leendő párotok egy értelmes és művelt ember legyen?

Figyelt kérdés
Én sajnos nem vagyok túl művelt, a honfoglalóban mindig elbukom a művészetekkel, irodalommal, filmekkel és zenével kapcsolatos kérdéseket. A helyesírásom sem volt soha jobb az elégséges szintnél. Sosem értettem a matekot és a természettudományokat. Gondoljátok, hogy ez hátrányt jelentene számomra egy komolyabb párkapcsolatban?
2012. szept. 23. 09:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#6 válaszolóval egyetértek még!
2012. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem az iskolában eltöltött évek számítanak, hanem hogy mennyire vagy életre való.
2012. okt. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem fontos.


Ha a szintednek megfelelő társat találsz, akivel egyezik az érdeklődési körötök, világnézetetek, akkor nem lenne hátrány.

2012. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyébként még annyit tennék hozzá, hogy a lexikális ismeret MINDIG bővíthető. Csak ahhoz nem bulvársajtót kell olvasni meg RTL-klub szintű csatornák kínálatát nézni.
2012. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem inkább mindig az volt a fontos, hogy a páromnak legyen meg a "józan paraszti esze", a logikája, legyen talpraesett, eligazodjon a világban. Legyen meg az alapvető intelligenciája, de az soha nem zavart, ha mondjuk nem tudta, milyen verseket írt Ady, vagy mit festett Van Gogh, vagy esetleg nem tudott fejben bonyolult matematikai műveleteket végezni.
2012. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Legyen értelmes, de nálam ne legyen okosabb, mert az frusztrálna! 29L
2012. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem fontos. Nem akarok egyszerű lányt...
2013. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 ivilicious ***** válasza:
fontos,persze,de nem attól értelmes ember valaki,hogy bemagol 55 könyvet....hanem a természete miatt,szóval ne csüggedj,ha nem sikerül a Honfoglaló!:D
2013. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Értelmes mindenféleképpen legyen, de agyonműveltnek nem kell lennie.

Én is csak azokat raktározom a nyakam felett, aminek hasznát veszem az életben, deriválni már nem tudnék:)


Van egy szomszédom, kb. "6 osztállyal". Merem állítani, értelmesebb, mint sok diplomás, eszméletlen jókat lehet vele beszélgetni, nem egy "tahó".

2013. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!