Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme úgy együtt lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy együtt lenni valakivel, hogy nem vagy szerelmes és tudod, hogy nem ő az igazi és nem mellette fogsz megöregedni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 07:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az elet alapbol tul rovid ahhoz, hogy olyannal legyek egyutt, akivel tudom, hogy nem leszek boldog, es sosem fogom igazan szeretni. Ameddig vele dekkolok, az elveszi a draga idot attol, hogy megtalaljam azt, akivel minden klappol.


Plusz ha o gyereket tervez, akkor az azert a kovetkezo pasijaval sem rogton vallalhato be. Ha szakitasz vele, akkor lehet, hogy 1-2 ev, vagy tobb, mire mast talal. Utana par ev egyuttlet azert kell a felelossegteljes csaladapitashoz. Most hogyha te meg rabolod az idejet par evig, akkor egyre idosebb lesz, es a vegen 35-40 fele mar a gyerekvallalas is kockazatosabb.


Ha nem azonosak a celjaitok, ne raboljatok egymas idejet szerintem. Ne hitegesd.

2012. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
nincs. én próbáltam már, de a páromat úgy sajnáltam hogy próbálkozik, szeretget stb..... de mondtam neki h ezt inkább hagyjuk mert nekem nem megy az ami régen. így lett vége négy gyönyörű közösen eltöltött évnek :)
2012. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi a fenének vagytok együtt ha nem szereted? Minek kezdted el?

A kérdésedben benne van a válasz.

Inkább most menj, mert elrontod mindkettőtök életét, és mindketten boldogtalanok lesztek hosszú távon.

Ne játssz!

2012. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, annyit még hozzátennék, hogy én vagyok a lány, mindketten a 20-as éveink elején járunk, és még nem olyan régóta vagyunk együtt :)
2012. szept. 24. 22:38
 16/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy Te vagy a lány, számomra egyértelmű volt, pedig én is csak 21 évet éltem le az életemből (lányként). :D Hát sok sikert a megfelelő döntéshez!
2012. szept. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!