Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy korkülönbség! 18L és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség! 18L és 38F. Nem házas és nincs gyerek. Lehetséges egy komoly, tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat szivesen olvasok!

Negatív NORMÁLIS véleményeket elfogadok, de kérek mindenkit hogy ne az legyen az első hogy leugat.

Köszönöm.



2012. szept. 24. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hülye vagy bmeg,csak tapasztalattal lát el meg nemi beteséggel
2012. szept. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem is a korkülönbséggel van a gond, bár az a húsz év is kicsit necces. Nem akarlak leugatni, mert megértelek: nekem is az idősebb pasik jönnek be.

Viszont te még csak 18 vagy, és ez az, ami problémás. Előbb nőjj föl szerintem, mert az már nagyon nem stimmel, hogy egy apádkorú fickó egy gyerekkel kavar.

2012. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is volt ilyen idősen ilyen kapcsolatom, pont ennyi korkülönbséggel. Ugyanígy, nem házas és nem volt gyerek.


Tudom, hogy ez nem fog tetszeni, de a pasi egy selejt. Majd meglátod. Aki ennyi idősen is agglegény, az nem véletlen.


Eleinte én is úgy voltam vele, hogy na hát, ez a főnyeremény. A fenét.

2013. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!