Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengednétek lányotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednétek lányotoknak, hogy együtt aludjon a barátjával?

Figyelt kérdés
4 hónapja járnak, lányom 17,5 a fiú 19 éves.
2012. szept. 25. 20:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha lesz saját háza, eltartja magát, stb, akkor már azt csinál, amit akar az életével. Addig viszont nem engedném.
2012. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok. A szüleim javasolták, hogy hívjam át nyugodtan és aludjon itt. Habár mi akkor már lassan 10 hónapja együtt voltunk.
2012. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van azoknak, akik azt írták, ha nem nálatok, akkor máshol fognak "együtt aludni", már ha eddig még nem történt meg. Ha ismeritek a fiút, jól kijöttök vele, akkor nem hiszem, hogy ebből gondot kéne csinálni. És a lányod is örülni fog, hogy jófej anyukája van, aki bízik benne:)
2012. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

mikor ilyen kérdéseket látok, örülök, hogy a szüleim normálisak. már elnézést, nem rád gondolok kérdező

gondolom első komolyabb kapcsolat, nem nagyon vagytok szokva a dolgokhoz. szerintem már simán mehet, nem olyan kislány már az a 17,5

2012. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

"Ha lesz saját háza, eltartja magát, stb, akkor már azt csinál, amit akar az életével. Addig viszont nem engedném."


Ezt a maradi felfogást soha nem fogom megérteni.



Én az első komoly párommal 18 évesen jöttem össze Ő pedig 16 volt. 4-5 hónap után már gyakran aludtunk együtt hol náluk, hol nálunk. 18 éves volt mikor házfelújítás volt náluk és nálunk aludt 1 hétig. Na most ebből az 1 hétből utána 11 év lett.

Ezt csak azért írtam le mert úgy gondolm, hogy egy 17,5 éves lány elég érett ahhoz, hogy együtt aludhasson egy 19 éves fiúval. Szerintem nyugodtabb lehet az anyuka is ha otthon nyugodt környezetben vannak a fiatalok.


30/F

2012. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"Ezt a maradi felfogást soha nem fogom megérteni. "


Én pedig megértem ezt a "progresszív" álláspontot, és éppen ezért nem értek vele egyet.

2012. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

21. századot élünk. Ha komoly a kapcsolat, és a lány is legalább 17, akkor nem kérdés.


Tiltva nevelsz, hazudni tanítasz.

2012. szept. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem a századot éljük, hanem a saját életünket. Mindenesetre az évszám irreleváns, bár igaz, hogy a TV meg rádió (esetleg már internet) mást mond, másra tanít - ha úgy tetszik, mint régebben, de azért nem kell mindenkinek a sorba igazodni, nemde?

Elvégre mindenki egy önálló személyiség, szabad akarattal megáldva. Az évszámra való hivatkozás akkor bírna relevanciával, ha lenne egy előre megírt évkönyv, melyben leírják az ajánlott magatartásformákat évekre, évszázadokra bontva. Sőt még akkor sem bírna kötelező jelleggel.

Persze, a XXI. század alatt azt értik, hogy a többség így csinálja, ez az a többség által elfogadott - a helyzet azonban az, hogy ez az érvelési próbálkozás egy argumentum ad populum, tehát érvénytelen. :)

2012. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Maga a társadlom megszabja a viselkedésformát. Ez a konzervatív viselkedés, mára már "cikivé" vált a gyerekek részéről. Ez a normális. És persze neveltetés kérdése, hiszen ha a lányt eleve úgy nevelték, hogy ne fiúzzon, akkor az együttalvás sem lesz kérdéses.
2012. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Akár ciki, akár nem, amíg nem múlt el 18 éves, és az én házamban él, addig nincs együtt alvás. Hogy utána mit csinál, az az ő dolga, és megmutatja, hogy a neveltetése mennyire volt hatékony, de amíg élvezi a család nyújtotta előnyöket, addig a szabályokat is be kell tartania.

Nekem még nincs családom, de ha lesz, akkor én ilyen "szemét" és maradi szülő leszek - XXI. század ide vagy oda.

2012. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!