Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengednétek lányotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednétek lányotoknak, hogy együtt aludjon a barátjával?

Figyelt kérdés
4 hónapja járnak, lányom 17,5 a fiú 19 éves.
2012. szept. 25. 20:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

az ilyen szülőnek lesz elsőnek terhes a gyereke...

ezzel csak azt sugalljátok a gyereketeknek,hogy nem bíztok benne,pedig ez sztem alap dolog lenne...

2012. dec. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ha terhes lesz, akkor megy az állami otthonba. Ezt már akkor tisztáznám vele, amikor elkezd érdeklődni a másik nem iránt.
2012. dec. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
pfff,téged is oda kellett volna tenni kedves utolsó..
2013. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Am.. már csak így.. egy-két maradi kedvéért :D

Tegnap ott aludtam a 23 éves barátomnál.


16/L

2013. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

én ha anyuka lenék megengedném.

Én most 13/L vok és már volt tizeötéves pasim és késő estig náluk voltunk(a szobájában tévéztünk) és nem történt semmi olyan.....de azt már nme engedték a szüleim hogy ott is aludjak

2015. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!