Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem rég szereles lettem és rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég szereles lettem és rá később járni kezdtünk nagyon jól érzem magam vele őszintén szeretem! De nem minden klappol! ötletek?

Figyelt kérdés

olyan gondjaink vannak de ink. nekem (nem tudom h neki ez gondot jelenthet-e,de szerintem igen) szval. megismerkedtem a lánnyal én úgy érzem h ő az igazi!egy lány iránt sem éreztem ilyet mint iránta.! Szval nagyon komolyan venném a válaszokat! kb. 400km távolság van köztünk és ez miat keveset talizunk ink. fb-n chetelünk és kb 1 óra múlva egyszerűen nem tudok neki mit írni!..

szoktunk beszélgetni h mi a terve mit csinál milyen napja volt mennyire szeretem meg h legközelebb mikor talizunk.

de később nem tudok neki írni semmit de nagyon szeretnék még vele beszélni!. de nem megy nem tudok mit írni..

valami ötlet. nagyon jól jönne!


2012. szept. 28. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

csak egy tanács:

A TÁVKAPCSOLAT HÜLYESÉG!!!!!

2012. szept. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem rég szerelés lettél? De az egy IGE.
2012. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen hamar kifogytok a témából akkor lehet, hogy nem vagytok igazán egymáshoz valók. Vagy nem ismeritek egymást eléggé. "szerelés" - tuti mobilról írtad ki a kérdést. :D
2012. szept. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt a szerelés NEM IGE, másrészt szereles van írva. Miért van ilyen sok a hozzád hasonló, buta emberekből?


A kérdésre: 400 km nem vicc. Ha nem is tudtok beszélgetni, akkor hogy vagy szerelmes?

2012. szept. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!