Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik barátság fiú és lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik barátság fiú és lány között?

Figyelt kérdés
2008. máj. 18. 09:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen más az, hogy barátként tekintesz valakire, mint az hogy HAVERKÉNT! én lány vagyok, van egy fiú barátom, jó pasi de én nem tudok ugy vonzódni hozzá, mint pl. a szerelmemhez. És akinek nincs iylen kapcsolata, az úgysem fogja megérteni, hogy attól még hogy van egy srác akit szeretek nagyon (és ő az életem) az csak barát. 14 éves vagyok, és szeretek egy másik fiút, és mégis megölelem a legjobb barátomat-és ő a legfontosabb nekem!(mert ő az egyetlen pasi akiben teljes mértékben megbízok és mindent tud rólam). IGENIS LÉTEZIK BARÁTSÁG FIÚ ÉS LÁNY KÖZÖTT! és ha valakiknek TESTI vonzódás van attól még az ugyanugy barátság maradhat.
2008. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
persze hogy van, miért ne lenne.!!!! De akinek nincs ilyen azt nemhiszem h érti
2008. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

természetesen.

14 vagyok és egy csomó fiú barátom van :D (osztály, néptáncosok...)

2009. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ez érdekes mivel sokan vannak lányok-fiúk akik mai napig tartják azt h férfi-férfi nő-nő sztem ez nagyon nem trendi XD... most figyelj miért ne lehetne valakinek az ellenkező nemből barátja?? csak szexuális kapcsolat létezik?...NEM!...

pl nekem csak lány barátaim vannak (fiú vaok)

2009. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
jah az lemaradt a végéről bocs h vannak bizonyos hátrányai (xD) pl.: nekem az egyik bnőm mondta h ha öltözik az osztályban és xy(fiú) van előtte elzavarja ha én nem idegesíti...annyira megszokta h velük vagyok folyton h már nem is zavarja... XDD
2009. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem lehet!!!!!

Én non sokáig non jóban voltam a padtársammal még akkor is amikor nem egymás mellett ültünk és most vagy 3 hónapja újra egymás mellé kerültünk és azóta vmi megváltozott .

Legalábbis én szerelmes lettem belé és azt mondta nekem vki hogfy ő is belém

már több embernek is feltűnt pl:a legjobb barátjának és rá is kérdezett mindkettőnknél de én azt mondtam nem

De azt nem tom h ő mit mondott (vagyis ha erről kérdezem csak annyit mond nem kell mindenről tudnom!!!!!)

De sajna tegnap elültettek mellőle de még ígyis non imádom Bencét<3<3<3

2010. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Attól függ, mi számít barátságnak. Mert az, hogy naponta kétszer köszönök neki, meg megkérdezem a házit, az nem az. De az, hogy MINDENNAP beszélünk, nem csak suliról, és csinálunk közös programokat, na az már az! ^^ Lehet, de vannak olyan helyzetek, hogy több lesz belőle. Például két versenytáncos is lehet csak barát. (pedig ők azért elég sokszor találkoznak és elég sokszor kell egymáshoz érniük)
2010. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
"Egy fiú és egy lány lehetnek barátok, de megtörténhet, hogy egymásba esnek. Lehet csak egy időre, lehet rossz időpontban, lehet túl későn, de lehet, hogy örökre."
2010. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!