Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy rendes meleg fiú sincs, aki rendes tisztességes kapcsolatban élne velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lányok, meleg fiúk, és hetero fiúkák;) Én egy 20 éves meleg srác vagyok, és az lenne a problémám, hogy akikkel így neten, beszélgettem meleg srácokkal, mindegyik csak a szexre halyt, és semmi másra. Létezik olyan a melegek közt, aki njormális, és komolyan is gondolja azt a párkapcsolatot, és nem össze vissza kúrogat, semmi cél nélkül? Sajnos én egy ilyen párra vágynék, akivel szerethetjük egymást, és kölcsönös tiszteletben élhetünk boldog párkapcsolatban. Van eggyáltalán ilyen am melegek oldalán? Vagy inkább próbáljak meg heteroként élni? Mert én nem szeretnék egy ilyen kapcsolatban élnio, ahol mind a 2 fél össze vissza csalja a másikat.
2009. aug. 3. 17:40
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Az utolsó két hozzászólónak üzenem, hogy köszönöm szépen azt hogy kiálltak mellettem. Az ösztönt pedig nem, nem becsülöm le, és igen, így belegondolva lehet hogy tényleg inkább nyitott a szexualitásom:) ÜDV!
2009. aug. 6. 18:16
 32/37 anonim ***** válasza:
49%

Végig sem olvastam a prédikációd. vagy végtelenül ostoba vagy, vagy ez egy kamukérdés. Sajnálom, hogy a szüleidnek nem sikerült egy kis öntudatot beléd nevelniük.


De kívánsci lennék a "tudósokra". A szexualitás ugyanis NEM rugalmas. Nem változtatgathatod kedvedre. Ha hetero vagy, az maradsz. Ha homo vagy, az maradsz. Ez nem liberalitás. Ez tény. A baj ott kezdődik, hogy kétféle biszex lehetsz. Lehetsz egyszerre mindkét nem kedvelője, és lehetsz életed egy-egy szakaszában hetero és homo. Imádkozz a nemlétező istenedhez, hogy a második legyél.

2009. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
89%

19:20

Hol a tolerancia, a tisztelet, és mégis mi közöd hozzá, hogy a másik mit hisz?

És te akarsz pszichológus lenni? Te, aki képtelen vagy elfogadni a másikat, és ahelyett, hogy segítenéd, inkább a vallásáért, a hitéért és a hozzáállásáért cukkolod?

Kitalálom miért jelentkeztél erre a szakra:

1) Hogy jobban megismered önmagad

2) Mert a pszichológiát egyfajta magasabbszintű tudománynak tartod, hatalomnak


Az biztos, hogy nincs benned egy altruista vonás sem.

2009. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
59%
Mindkettő talált. És az embereket is meg akarom ismerni, és ez nem bűn. Pont az ilyen magasfokú ostobaságot szeretném megismerni, ha nekem már nem adatott meg...
2009. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
"Végig sem olvastam a prédikációd." No komment, magadat minősíted vele. Annyit árulj el nekem, ha nem olvasod el az én álláspontomat, milyen alapon alkotsz te rólam, és főleg a szüleimről véleményt?
2009. aug. 6. 19:55
 36/37 A kérdező kommentje:
19:30, ez az amit nem pszichológusnak hívnak, hanem sarlatánnak:)
2009. aug. 6. 19:56
 37/37 anonim ***** válasza:

Kedves pszichopalánta!

Tudod ki az a Ranschburg Jenő? és Vekerdy Tamás?

Na épp az említett egyének, akik neves, elismert és igazi pszichológusok mondták, hogy ez a két leggyakoribb ok, amiért jelentkeznek pszichológiára, és hogy az ilyeneket páros lábbal kéne kirúgni az egyetemről, sőt, fel sem kéne őket venni, mert teljesen alkalmalanok a pályára.

Javaslom olvasgass kicsit a témában, a pszichológia nem segít az önmegismerésben, öncélúan nem lehet használni, csak mások segítésére. Akiben nincsenek alturista hajlamok, az max döngetheti a mellét, de 1) nem kap munkát 2) ha kap, is, hamar tönkremegy, mert egy rossz pszichológusnál kevés rosszabb dolog van.

Ajánlott olvasmány:

Beszélgetések nem csak gyerekekről, park könyvkiadó

két interjú ezekkel a neves pszichológusokkal


Nem kitaláltam, amit mondtam, onnan vettem.

Tehát amíg nem sikerül egy kis toleranciát és nyugalmat erőltetned magadra (ami bizony muszáj, ha az ember mások lelkével akar foglalkozni), addig ne is álmodj róla, hogy akárcsak egy kicsit is megérted ezt a nemes és bonyolut szakmát, ezt a mostanában divatos és sajnos elcsépelt foglalkozást.

2009. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!