Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy rendes meleg fiú sincs, aki rendes tisztességes kapcsolatban élne velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lányok, meleg fiúk, és hetero fiúkák;) Én egy 20 éves meleg srác vagyok, és az lenne a problémám, hogy akikkel így neten, beszélgettem meleg srácokkal, mindegyik csak a szexre halyt, és semmi másra. Létezik olyan a melegek közt, aki njormális, és komolyan is gondolja azt a párkapcsolatot, és nem össze vissza kúrogat, semmi cél nélkül? Sajnos én egy ilyen párra vágynék, akivel szerethetjük egymást, és kölcsönös tiszteletben élhetünk boldog párkapcsolatban. Van eggyáltalán ilyen am melegek oldalán? Vagy inkább próbáljak meg heteroként élni? Mert én nem szeretnék egy ilyen kapcsolatban élnio, ahol mind a 2 fél össze vissza csalja a másikat.
2009. aug. 3. 17:40
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
95%
itt az idő és az alkalom, lehet ismerkedni! :D
2009. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Dobhatsz egy privit, bemutatnálak egy haveromnak. Neki se akar összejönni a tartós kapcsolat. Tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű, de hátha megtetszenétek egymásnak. :)

Biszex vagyok ugyan, de nem járok melegbárokba, így nem sok meleg fiút ismerek, csak ezt az egyet, meg egy bi fiút pluszban. Nem tudom.

A leszbikus csajok - belőlük többet ismerek - egyértelmű, hogy párkapcsolatra vágynak ugyanúgy, ahogy a hetero emberek.

2009. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
72%
Nem én voltam a zsákutcás, de azért valamilyen szinten igaza van. Nem bántásként mondom, ha meleg vagy, légy meleg, amíg nem vonaglasz az Andrássyn pávatollal a s*ggedben és f*sz alakú nyalókával a szádban engem nem zavar, de jobban jársz, ha heteroként élsz (már ha megy). Sokkal több a lehetséges partner, a lányok hűségesebbek, mint a férfiak és gyereked is lehet tőlük. Ami azért nekem pl. fontos. Ha ez nem megy, az más tészta... :S Ja, full hetero vagyok, szóval nekem könnyű ilyet mondani, tudom. :S
2009. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
71%

9:40-es!


A legtöbb őrült és gyilkos szexuális "okok" miatt lesz az, ami. Ha az ember elnyomja a szexualitását az olyan sz@rrágó senkik miatt, mint te, akkor olyan lelki defektusai alakulnak ki, amikről jobb nem beszélni. Amúgy te tudnál homoszexuálisként élni úgy, hogy igazából hetero vagy? Nem. A homoszexuálisok sem tudnak heteróként élni. Tanuld meg. És azt is, hogy ez nem egy genetikai zsákutca, nem betegség, és nem választás.

2009. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
91%

Semmiképp ne próbálj meg hetero-ként élni! Hiszen nem vagy az, ezzel csak becsapnád magad, és még csak jól sem éreznéd magad! Tutira boldogtalan lennél! A lányok is efféle kapcsolatra vágynak, mint te. Van, aki ugyanígy érez (hetero létére), hogy nem talál magának megfelelő kapcsit. Szóval ne csüggedj, biztos vagyok benne, hogy találkozni fogsz valakivel. Még nagyon fiatal vagy, sok időd van keresgélni. Tudom, hogy neked nehezebb (társadalmi előítéletek stb.), de ne add fel. Másoknak is sikerül, neked is fog.

Sok sikert!

22/L

2009. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, majd találsz magadnak egy rendes fiút!:)

A pride-on szoktam látni elég jó hirdetéseket komoly kapcsolatra, érdemes megkukkantani.

Úgy érzem érdemes lenne inkább az idősebb korosztályból keresgélni, ők azért már nagyrészt megkomolyodtak.

2009. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
91%

vannak normálisak.nekem ismerősöm meleg és már 4 éve él boldog párkapcsolatban . ne élj heteróként csak szenvednél és becsapnád azt a nőt aki szeret.

ha megismerkedsz valakivel ne menj bele a sexbe az első találkozásnál ha még így is akar veled randizni akkor esélyes hogy kifogtál egy normálisat.én szurkolok neked nagyon hogy megtaláld a boldogságot.=)

2009. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
kuld el a mail cimedet beszelnek veld
2009. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
9:40 es, szeretnék veled, dumálni, ha lehet, add meg az msn címedet, pm ben, kérlek:)
2009. aug. 5. 13:46
 20/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a válaszokat, megnézem majd a pride on:9 viszont, azért abban nem értek eggyet, hogy ezzel az alapvető szexuális beállítottságommal, ne tudnék akár nővel is élni, ugyanis nagyon sok olyan történetet olvastam, ahol igen is, sikerült, melegeknek, és a szex is rendben működöt, szóval nioncs még minden veszve.

Ha nincs más esély, én biztos megpróbálom az életet egy nővel is, belőlem nem lesz gyilkos, engemet nem kényszerít erre senki, és mint tudjátok, a szerelem mindenre képes:)

2009. aug. 5. 14:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!